Lilyum Moda Pendik

E-posta Gönder

0216 706 0562

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Pendik, İstanbul

İlçe, İlÖzellik

  • Özellikler Haftasonu Hizmet, Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık, Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 4.000-5.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Gelin buketi, Eldiven

Hakkında

Bir kadının en özel elbisesi; gelinliğidir! Lilyum Modaevi olarak bizler bu denli değerli bir görevi uzun yıllardır başarıyla sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelin adaylarımızın yüzünü güldürmek için istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutuyor, buradan tam da hayallerindeki gibi uğurlanmalarını sağlıyoruz.

Hayatınızın her anında hatırlayacağınız bugünde ne giydiğiniz, nasıl göründüğünüz ve nasıl hissettiğiniz çok önemli! Bu yüzden tarzınıza, zevklerinize ve bütçenize uygun bir gelinlik tercih etmelisiniz. Lilyum Modaevi olarak gelinlik modellerimiz ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız sayesinde bizi tercih eden daha önceki gelin adaylarımız gibi siz de kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Sektördeki gelişmeleri, en yeni trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyor, yaratıcı ve özgün tasarımlarımız ile zarafetinizi ön planda tutuyoruz. Özel koleksiyonlarımız sayesinde gelinlik sektöründe bir başarı hikayesine imza attık. Siz de bu hikayenin bir parçası olmak istemez misiniz?

Son derece profesyonel bir ekibin, pek çok gelinlik seçeneğinin ve geniş imkanların bulunduğu modaevimizde tüm detayları da oldukça hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. İlk tanışmadan model belirlemeye, provalardan teslimata kadar geçen süreyi son derece çabuk bir şekilde tamamlıyor, yoğunluğunuzun olduğu bu dönemde gelinliğinizi maksimum 1 hafta içinde teslim ediyoruz.

Yoğunluk demişken, düğün tarihinizin yaklaştığı bu tarihlerde telaşlı bir koşuşturmanın içinde olduğunuzu tahmin ediyoruz. Bir de çalışıyorsanız, size uygun gelinliği bulmak için fırsatınız olmayabilir. Biz Lilyum Moda olarak her ayrıntıyı düşünüyor ve bizi tercih eden gelinliklerimize kolaylık sağlıyoruz. Hafta sonu da hizmetlerimize devam ediyor, kapılarımızı sizin için ardına kadar açıyoruz!

Gelinliğinizin yanında kullanılan aksesuarları da modaevimizde bulabiliyorsunuz. Gelin buketi, duvak, eldiven ve gelin kesesini konsepte uygun olarak temin ediyoruz. Tepeden tırnağa kusursuz görünecek, sevdiklerinizin hayran bakışlarını düğününüze giriş yaptığınız ilk anda hissedeceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlar gelin adaylarımıza sunacaklarımızın yalnızca birkaçı. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lilyum Moda Pendik’teki adresiniz olacak!

İletişim

Gülay Özcan

  • Telefon: 0216 706 0562

  • Adres: Batı Mah. Ihlamur Sok No:17/A Pendik/İstanbul

Lilyum Moda Pendik  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!