İpeknur Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Başakşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gecelik / sabahlık, Kuşak

Önerilen Firmalar

Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Bridelymade
164 11

Şişli

Bridelymade

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Beraber bir ömür geçirecek kadar sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi kutlayacağınız muhteşem gecenizde sevdiklerinizin gözleri üzerinizdeyken herkesi büyülemek istiyorsanız üzerinize en çok yakışan gelinliği bulmak adına sizi İpeknur Moda Evi’ne bekliyoruz!

Uzun yıllardan beri yaptığımız gelinlikler sayesinde gelin adaylarını hep mutlu etmeyi başardık. Bu memnuniyeti sağlayabilmemizde en büyük katkı işini severek yapan, titiz ve güler yüzlü ekibimiz. İsteklerinizi ve pek çok detayı bir araya getirerek en beğeneceğiniz gelinlik tavsiyelerinde bulunan ekibimiz sayesinde içinize sinen bir gelinliğe sahip olabiliyorsunuz. İstanbul gelinlik moda evleri arasında bizi itibarlı bir konuma getiren de hem kullandığımız kaliteli ürünler hem de size aile sıcaklığında bir ortamda hizmet sunmamız.

Peki gelinliğinize karar verirken hangi detaylara dikkat ediyoruz?

Üstünüze en çok yakışan gelinliği bulmak için düğününüzün düzenleneceği tarihin hangi mevsime denk geldiğine dikkat ediyoruz. Buna göre hava koşullarına uygun bir gelinlik hazırlayabiliyoruz. Sonrasında vücut ölçülerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Vücut ölçülerinizden çıkardığımız doğru ve tam kalıpları kullanarak size en uygun gelinlikleri belirleyebiliyoruz. Düğün salonunuzun özellikleri de gelinliğinizi belirlerken önemli detaylardan biri. Salonun fazla merdiven ve yürümesi zor alanları varsa fazla uzun duvak ve kuyruk tercih edilmemesini öneriyoruz. İpeknur Moda Evi kapsamında gelin buketi, duvak, gelin iç çamaşırı gibi pek çok önemli detaya dair imkânlar bulabilirsiniz. Bu sayede birden fazla yere giderek ihtiyaçlarınızı karşılamak yerine tek bir çatı altında geniş imkân yelpazemizden faydalanabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için İpeknur Moda Evi’ni tercih ediyorsanız İstanbul gelinlik fiyatları arasında en uygun fiyatlara ulaşmak için yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Başakşehir/İstanbul

İpeknur Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!