Hayalimdeki Gelinlik

Hayalimdeki Gelinlik


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
K&A Kezban & Ahmet Düğün Tarihi: 23/06/2018

Benim için kalite dendiğinde ilk aklıma gelen firma adı Hayalimdeki Gelinlik. Verdikleri hizmet çok iyi ve memnun ediciydi. Kaliteli ve kusursuz hizmetiniz için teşekkür ederim

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Hayalimdeki Gelinlik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Ayakkabı, Bolero, Eldiven

Hakkında

Hayalini kurduğun günde, hayalini yaşayabilmen için; Yanında olmakta, bizim hayalimiz. Hayallerinizdeki günü hayallerinizdeki gibi yaşayabilmeniz için, geleceğinizde güzel bir geçmişiniz olması için ve hayatınıza açacağınız yeni sayfanın hayalleriniz kadar pak ve saf olması için… Yanınızda olmak; Bizim rüyamız, Bizim hayalimiz. Modellerimizi tasarlarken opsiyonlarımızı zevkinize göre oluşturup sunabileceğimiz en iyi kaliteyi sizlere takdim etmeye çalışıyoruz. Tasarımlarımızda en büyük hedefimiz modellerimizin isminden, kumaşının ipliklerine kadar tüm ayrıntılarda sizi mutlu edebilmek. 1989 yılında… Hayalimdeki Gelinlik macerasına 1990’lı yıllarda terzilik yaparak başlayan Mehmet Nuri Salık giyim, tasarım ve zevk konusunda tecrübesini o günlerden bu güne sürekli geliştirmeye devam ediyor. Kuruluşunda ilhamını müşterilerinin hayallerinden alan firma, bu ilhamı kendine hem isim hem vizyon hem de misyon yaptı. Markalaşma sürecinde adım adım ilerleyen Hayalimdeki Gelinlik, her yıl çıkardığı birbirinden özel kreasyonlarla, müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Ürünlerimizin çekirdek halinden son segmentine kadar tüm detaylara yoğunlaşan ekibimiz, markamıza daha güzel sıfatlar eklemek için her gün üstüne koyarak ilerlemekte. Bunun zorlu bir sektör olduğunun farkındayız. Fakat biz sektörden çok, yastığa başınızı koyduğunuzda kurduğunuz hayallere odaklandık VİZYONUMUZ Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde lider ve global bir şirket olmak. MİSYONUMUZ Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak, Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak, Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise görevimizdir.Ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak, Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

İLETİŞİM

0212 963 0156
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Mehmet Nuri SALIK Adres Ali Kuşçu Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:52/1, 34087 Fatih/İstanbul
Fatih,

YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
K&A Kezban & Ahmet Düğün Tarihi: 23/06/2018

Benim için kalite dendiğinde ilk aklıma gelen firma adı Hayalimdeki Gelinlik. Verdikleri hizmet çok iyi ve memnun ediciydi. Kaliteli ve kusursuz hizmetiniz için teşekkür ederim

Ü&M Ülkü & Mustafa Düğün Tarihi: 15/06/2018

Randevu talebimden evlilik tarihime kadar olan süreçte ilgi ve alakaları çok güzeldi. Müşteri memnuniyetine ve iş takibine çok önem veriyorlar, herkese tavsiye ederim.

Ş&Ö Şule & Ömer Düğün Tarihi: 29/05/2018

Fatih bölgesinde bulunabilecek en iyi gelinlik firmalarından biri, müşterilere yaklaşımları çok iyi ve çok sıcak.

S&M Seyhan & Munir Düğün Tarihi: 08/05/2018

Hayalimdeki Gelinlik ekibi aradığım gelinliği bulmam da ve yapımında çok yardımcı oldu. Sektöründe çok iyi faaliyet gösteren bir firma, teşekkür ederim.

F&S Fatoş & Suat Düğün Tarihi: 13/04/2018

Oldukça geniş ürün çeşitliliği ile birlikte aradığımı bulmamda çok etkili oldular, teşekkür ederim.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Hayalimdeki Gelinlik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hayalimdeki Gelinlik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap