Gelinvos

E-posta Gönder

Gelinvos

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sara Moda Evi
180 9 15

Kadıköy

Sara Moda Evi

......

Derya Çelebi
279 16 29

Bağcılar

Derya Çelebi

......

As Brides
226 5 1

Kadıköy

As Brides

......

Hakkında

Gelinvos, İstanbul’da bulunuyor olup, sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba göstermektedir. Düğünde farkınızı ortaya koyacak gelinlikle sizi başbaşa bırakacaktır. İstediğiniz tarz ve şekilde aynı zamanda ölçüleriniz de dikkate alınarak hazırlanan gelinlikle farkınızı ve duruşunuzu hissettirecek ve akıllarda kalacaksınız. Gelinliğin dışında, abiye, kaftan, mezuniyet kıyafetleri, kına kıyafetleri, nedime kıyafetleri, ayakkabılar, smokinler, saç aksesuarları, tülbent aksesuarları, gelin duvağı ve çiçeği, düğün hediyeleri, gelinlik aksesuarları gibi birçok alternatif seçenek daha isteyen müşteri için özel olarak sunmaktadır. Düğün, nişan, söz, kına gecesi gibi özel organizasyonlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebilmektesiniz. Daha fazla bilgi almak ve bu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim

Tolga Isincelik

  • Adres: Taksim/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.