Casa Wedding

E-posta Gönder

0216 706 2361

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Şapka, Gelin kesesi, Eldiven

Hakkında

Selamlar, vaktiniz varsa biraz sohbet edelim istiyoruz. “Vaktim var sizi dinliyorum” dediğinizi duyarak ve teşekkür ederek devam ediyoruz. Bizler çiçeği burnunda heyecanı ve enerjisi yüksek, fikirleri içine sığmayan bir avuç mutlu insan topluluğuyuz. Profesyonel iş hayatımız kendimizi bildiğimizden beri sizlerin en mutlu gününde giyeceği gelinlikleri tasarlamak, üretmek ve sizleri düğününüze en güzel şekilde hazırlamakla geçti.

Birçoğumuzun hayalinde olduğu gibi bizim de hayalimizde kendi işimizi kurmak ve kendi hayallerimizin peşinden gitmek vardı. İstedik ki 15 yıllık tecrübemizi iş yerimizi açarak ve kendi tasarımlarımızı oluşturarak sizlerin beğenisine sunalım. 2 yıl önce sadece 30 gelinlik tasarımı ve 1 katlı mağazamız ile başladığımız bu serüvene, bugün; İstanbul’un en güzel semtlerinden Kadıköy’de 3 katlı mağazamızda 300’den fazla gelinlik tasarımı, damatlık tasarımları ve abiye kıyafetler ile devam ediyoruz. Bu kadar kısa sürede, bu kadar yol kat ettiğimiz için çok mutluyuz. Bu başarı bize gösteriyor ki sizlerin hayallerine ortak olabilmiş, sizlerin beğenisini kazanabilmişiz.


Bizler kendi hikayelerini kendisi yazmaya çalışan, çalışkan, dürüst, sevgi dolu insanlarız. İsteğimiz sizin kendi hikayenizi yazmanıza yardımcı olmak, hikayenizde iyi anılmak. Sevgi, saygı ve huzurla…

Semih KURT | Casa Wedding Kurucu

İletişim

Semih Kurt

Uğur Mecit

Ebru Özarslan

  • Telefon: 0216 706 2361

  • Adres: Söğütlüçeşme Cad. Osmanağa Mah. N:106 Kadıköy / İstanbul

Casa Wedding Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!