Büşra Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Madame Amour
135 7

Kadıköy

Madame Amour

6 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
64 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Aysel Çelebi Modaevi
151 9 10

Pendik

Aysel Çelebi Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Şıklığın ve zarafetin doğru adresi olan Büşra Moda Evi Ümraniye, düğün gününüzde sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hizmetinizde.

Modellerimizde genel olarak sadelikten yana olsak da geleneksel tarzdaki düğünler için tercih edebileceğiniz bol işlemeli, klasik tarzda gelinliklerimiz de bulunuyor. Gelişen gelinlik modasında artık gelinler içinde rahat edebilecekleri sade ve daha günlük denilebilecek gelinlikleri sıklıkla tercih ediyor. Biz de Büşra Moda Evi olarak alanında uzman modacılarımızla hem düğün gününüzün en coşkulu anlarına bile uyum sağlayacak hem de kendinizi için de harika hissedeceğiniz tasarımlarla hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizi satın alarak ömür boyu aşkınızı anlatan en değerli anınız olarak saklayabileceğiniz gibi, çok avantajlı fiyatlarla kiralama olanağınız da bulunuyor.

Gelinliklerimizi hazırlarken bilindik sınırların dışına çıkarak en sıra dışı çizgileri gelinliklerimizde cesurca kullanabiliyoruz. Gelinliklerimizde kullandığımız farkı işlemeler ve çeşit çeşit gipürlerle gelinlik tasarımlarımıza bambaşka bir hava katıyoruz. Hazırladığımız özgün tasarımlarla düğün gününüzde fark yaratan bir güzelliğe ulaşmanızı ve gelinliğinizin içinde kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Düğün gününde hayalindeki gelinliğe ulaşmak her gelinin hakkı. Bu nedenle tasarladığımız çeşit çeşit gelinliklerle de bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte ayrılmasını sağlıyoruz. Her vücut tipine, her düğün mekanına ve her tarza uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde gelinliklerimizi her beden ölçüsündeki gelinde kusursuz olacak şekilde hazırlayabiliyoruz. Ayrıca bizi tercih eden müstakbel gelinlerin fark yaratan tasarımlara ve kaliteye çok uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.

Siz de içinde mutlulukla ışıldayacağınız o çok özel gelinliğe kavuşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak Büşra Gelinlik Moda Evi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Busra Agir

  • Adres: Sütçü İmam Cad.Patek Pastahanesi Yanı. ÜmraniyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!