Beyaz Butik*

Beyaz Butik
Hayal ettiğiniz ve tarzınıza en çok uyacak Balık, A Kesim, Prenses, Elbise formundaki gelinlik modelleri Beyaz Butik'te. 21 yıllık tecrübemizle size en iyi hizmeti ve gelinliği sunmak için mağazamıza bekliyoruz. Siz de onbinlerce Beyaz Butik gelininden biri olmak isterseniz randevu almanız yeterli !

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
S&E Sena & Eminhan Düğün Tarihi: 09/08/2018

Gelinlik hayali olan biri hiç bir zaman olmadım ama gelinlik bakarken neyi hiç istemediğimi biliyordum.Çok fazla yer gezdim, hep gelinlikler birbirine benziyor ama hep birşey eksik geliyordu. Sonunda Beyaz Butik te herkesin tam senlik dedigi gelinligi buldum... Almadan ve aldıktan sonra herşeyde çok yardımcı ve ilgililerdi. Gelinliğimde çok içime sindi iyi ki Beyaz Butik' i tercih etmişim. Siz siz olun başkasının değil kendinizin beğendiği, içindeyken güzel hissettiğiniz gelinliği tercih edin.

P&S Pınar & Salih Düğün Tarihi: 01/12/2017

Beyaz butiğe çok teşekkür ediyorum. o özel gecede herkes çok güzel olduğumu söyledi. gelinliğim kusursuzmuş, rüya gibiymiş. fotoğraflarda da harika görünüyorum.

S&S Seda & Sedat Düğün Tarihi: 01/12/2017

Beyaz Butik'e uğradınız mı son zamanlarda ? Ciddi indirim var, hem de yeni modellerde ! Mutlaka göz atın.

D&G Derin & Gökhan Düğün Tarihi: 27/11/2017

Mağazada çalışan iki prova terzisi de kurulduğu 1998 den beri yani 20 yıldır orada çalışıyorlarmış. İşi o kadar iyi biliyorlar ki sen bir şey söylemeden onlar yapmış oluyor. Benim kız kardeşim gelinliğini 2 yıl önce başka bir yerden almıştı, gelinlik güzeldi ama provada mahvettier.

M&Y Meltem & Yusuf Düğün Tarihi: 15/11/2017

Benim nişanlım çok titiz. Ailesi de kalabalık. Gelinlik seçerken gitmediğimiz yer kalmadı, yorgun düştüm.Beyaz Butik'e gelince kendimi çok iyi hissettim, çalışanlarla birlikte mağaza içinde bir ailenin parçası gibiydik. Hiçbir modelde ısrarcı olmadılar, sadece harika bilgiler verdiler. Sonunda ordan aldım, çok da memnunum.

Y&M Yasemin & Murat Düğün Tarihi: 13/11/2017

Ben çalışıyorum, üstelik 3 ay içinde evlenmeye karar verdik. Üstüme uygun bir gelinlik bulamam diye çok korktum, bazen duyuyorum, 4-5 ayda geliyormuş ithal gelinlik diye. Önce çok meşhur ve popüler bir yere gittim, güzel bir model ama fiyatı uçmuş! Sonra Beyaz Butik. İnanın kese ve duvak dahil harika bir modeli toplam 4300 TL ye aldım. Hemde taksitli. Hepsini bir kerede hallettim. Çok mutluyum.

A&K Ayşe & Kemal Düğün Tarihi: 04/11/2017

Beyaz Butik te gerçekten dedikleri kadar kusursuz bir satış sonrası hizmeti var! Ben Antalya'dan 2 günlüğüne geldim. Niyetim İstanbul!dan gelinlik almak değildi, fikir edinmekti. Fakat Beyaz Butik te öyle bir model buldum ki, aşık oldum! Ertesi güne teslim ederiz dediler. Etek boyundan, dekoltesine üstüme oturması için çokça işi vardı. O gece çok huzursuz oldum, bu kadar kısa zamanda ne çıkacak acaba dedim kendi kendime. Ertesi gün gittiğimde sonuç harikaydı. Rötuş konusunda bir numaralar :)

S&F Selin & Ferit Düğün Tarihi: 29/10/2017

Beyaz Butik ten iyi bir servis almak istiyorsanız mutlaka randevu alın derim. Randevu saatlerine sadıklar. Size hem ilgi gösteriyorlar hem de çok bilgi veriyorlar. Hatta tavsiyem vaktiniz varsa hafta içine randevu almanız. İlk kez bir cumartesi randevusuz gitmiştim , yoğunluktan geri döndük.

C&S Ceren & Sedat Düğün Tarihi: 21/09/2017

Ben başka şehirde olduğum için diktirmeye karar verdim. Fakat daha ilk provada sonuç berbat çıktı. Düzelteceğiz falan diyorlar ama panik oldum ve Beyaz Butik'e gittim. Ne enayiymişim dedim o kadar çok ve güzel model varki! Hem ithal hepsi. Sordum ve dedikleri 200 e yakın modelleri varmış.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Beyaz Butik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beyaz Butik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap