Arnisa Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim
White And White Ümraniye
40 4

Ümraniye

White And White Ümraniye

3 hafta
Özel Dikim
Sara Moda Evi
217 9 23

Kadıköy

Sara Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kuşkusuz hayatınızın en güzel günlerinden biri geldi çattı, sevdiğiniz ve bir ömrü birlikte geçirmek istediğiniz o kişi ile dünyaevine gireceksiniz. Bundan dolayı sizi kutlar, şimdiden mutluluklar dileriz. Ama önce düzenlemeniz gereken güzel bir düğün ve halletmeniz gereken bazı detaylar var. Bunlardan bir tanesi de o özel günde giyeceğiniz gelinlik ve damatlıklarınız. Damat bey gücenmesin ama biz bu aşamada biraz gelin tarafıyız, bir modaevi olarak özel gün kostümleri tasarlıyor ve en başta gelinlerimize hizmet ediyoruz.

Arnisa Moda Evi olarak uzun yıllardır gelinlik sektörünün içerisindeyiz ve hâlâ ilk günkü heyecanımla işimizi severek yapıyoruz. Her biri alanında uzman yetenekli bir ekiple çalışıyor, tarzımızı ortaya koyan ürünler tasarlıyoruz. Sürekli olarak gelişen ve değişen bir sektörde bulunduğumuz için hem Türkiye hem de dünyadaki yeni trendleri takip ediyor, kendimizi geliştiriyoruz. Bu sayede deyim yerindeyse asla paslanmıyor, tüm gelinlerimizin isteklerini yerine getirebiliyoruz.

Her bütçeye, tarza ve vücut tipine uygun birbirinden güzel hazır modellerimiz mevcut. Ancak gelinimiz dilerse ona özel tasarım da yapıyoruz. Çok tecrübeli bir ekibe sahip olduğumuz için provalı veya provasız şekilde kısa sürede dikim gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimiz için ödeme kolaylıkları ve avantajlar da sunuyoruz.

Çok yönlü bir modaevi olduğumuz için gelinlikler haricinde diğer özel gün ve organizasyonlar için de kostümler üretebiliyoruz. Nişanlıklar ve kınalıklar başta olmak üzere; bindallılar, kaftanlar, abiyeler, mezuniyet elbiseleri, sünnet annesi elbiseleri, çocuk elbiseleri ve anne çocuk uyumlu abiyeler gibi pek çok seçenek mevcut. Üstelik hem tesettür hem de açık olmaları da mümkün.

Ümraniye gelinlik moda evleri arasında kendinizi en iyilerden birine emanet etmek isterseniz Arnisa Moda olarak bizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yandaki formu kullanabilirsiniz.

İletişim

Filiz Hanım

  • Adres: Gülsen Apt, Yaman Evler Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Tolay Sk. No:2, 34768 İstanbul

Arnisa Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!