Emre Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? İsteğe uygun her modeli itinayla yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Yüksel Modaevi
26 23

Şahinbey

Yüksel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Filizinn Moda Dünyası
44 23

Şehitkamil

Filizinn Moda Dünyası

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En özel ve en anlamlı gününüzün akşamına kıyafetinizle damga vurmak istemez misiniz? Tam olarak ne istediğinizi anlayan ve doğru yönlendirmelerle kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayan terzinizin olması sizce de harika olmaz mı? Kulağa hoş geliyor diyenleri şöyle alalım o zaman.

Biz Emre Gelinlik olarak Gaziantep’te 1984 yılından beri siz değerli gelinlerimize hizmet vermekteyiz. Amacımız sizin en mutlu gününüzde kendinizi rahat hissedebilmeniz. İlk olarak istediğiniz her türlü modelin bizde olduğunu söyleyerek başlayalım hizmetlerimizi anlatmaya. Ağırlık verdiğimiz türler ise tabii ki de gündemi oluşturan yeni trendler diyebiliriz. Mesela bu senenin modasında renkli gelinler moda diyelim. O hâlde bizde onları bulabilirsiniz. Ya da bambaşka bir konu olan modeli ele alalım. Bu yıl A kesim elbiselerin gündemde olduğunu varsayalım. Yine bizde bulabilirsiniz. Çünkü elimizdeki yüzlerce seçeneğin içinde mutlaka o yılın modasına uygun olanları rahatlıkla bulabileceksiniz. Üstelik bulduğunuz gelinlikleri satın almak zorunda kalmadan! Beğendiğiniz gelinlikleri kiralayarak hem bütçenize katkınız olmuş olur hem de istediğinizi düğün gününüzde giymiş olursunuz. Gelinliklerin detaylarından bahsedecek olursak da her bir üründe birbirini tamamlayan kumaşlar kullanıyoruz. Böylelikle gelinlik gerek kendi içinde gerekse sizinle bütünlüğünü korumuş oluyor. Bilinen normal bedenlerin yanı sıra büyük bedende de çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Ayrıca “Elbisem uzun olunca adım atmakta zorlanıyorum.” diyenlerdenseniz kısa gelinliklerimize de göz atabilirsiniz. Sade bir nikahla evlenmek isteyen gelinlerimize de özel olarak nikah elbisesi tasarlıyor ve dikiyoruz. Böylelikle nikah gününüzde bile konuklarınızın gözünü kamaştırabiliyorsunuz. Elimizde mevcut olan taç ve duvaklarla da şıklığınızı tamamlıyoruz.

Bunların sonucunda Gaziantep’te gelinlik fiyatları sorusu akıllarınıza geliyorsa hemen bizden randevu alabilir ve gelinlikler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Murat Emre

  • Adres: Şıhcan Cad. No:17 Şahinbey/ GAZİANTEP

Emre Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!