Nisanur Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Etimesgut, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka

Önerilen Firmalar

Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

32 yılı aşkın bir tecrübeyle hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için Nisanur Modaevi’nde size özel gelinlikler tasarlıyoruz. Gelinlik, kaftan, türban tasarımı, abiye, nişanlık ve saç tasarım hizmetleri sunarak düğüne dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda size yardımcı oluyoruz.

İşinde uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih eden gelin adaylarıyla aile sıcaklığında bir bağ kurmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli kumaşlar, parlak taşlar ve başka yerde benzerine rastlayamayacağınız güzellikte gipür motifleriyle gelinliklerinizi tasarlıyoruz. Mutluluk vermek amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda her daim müşteri memnuniyetini kendimize rehber ediniyoruz.

Gelinlik tercihi için modaevimize randevu usulü gelmenizi rica ediyoruz. Böylelikle sizinle özel olarak ilgilenebiliyor ve uzun uzun konuşabiliyoruz. İsteklerinizi doğru şekilde analiz ederek size uygun modellerimizi ve daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyoruz. Aklınızda mutlaka hizmet kalitemizin detaylarına dair fikir oluşmasını ve güveninizi kazanmayı istiyoruz.

Dantel kumaşlar, organze tüller, parlak pullar, düğmeler ve kurdelelerle birbirinden farklı modeli mağazamız içerisinde bulunduruyoruz. Önemli olanın bu malzemelere sahip olmak değil de ortaya güzel bir iş çıkarabilmek olduğunun farkında olduğumuz için omuzlarda, yakalarda, gövdelerde ve etek uçlarında birbirinden çok değişik, başka yerde göremeyeceğiniz stilleri bir araya getirerek ihtişamlı modeller ortaya çıkarıyoruz. Özel dikim yaptırmak istediğinizde vücut ölçülerinizi aldıktan sonra yaklaşık 3 prova içerisinde size gelinliğinizi eksiksiz ve düğüne hazır halde teslim ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak seçtiğiniz gelinlik modeline uygun duvak tasarımı yaptığımızı da bilmenizi isteriz.

Siz de Ankara gelinlik modaevleri içerisinde yer alan yerimizi ziyaret etmek ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ahimesut Mahallesi, Ahimesut Bulvarı No:69/A, 06794 Etimesgut/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!