Menekşe Gelinlik

E-posta Gönder

Menekşe Gelinlik

Menekşe Gelinlik Hakkında

Zaman geçerken bir türlü gelinlik seçimini yapamayan gelin adaylarımız için güzel bir haberimiz var. Menekşe Gelinlik olarak sizlere yüzlerce gelinlik alternatifi sunuyoruz. Gelinlik modellerimiz arasından beğendiğiniz gelinliği mutlaka bulacağınıza emin olabilirsiniz. Sezonun trend olmuş gelinlik modelleri mağazamızda sizlerle buluşmak için bekliyor. Hazır dikim gelinlik modelini tercih etmiyorum diyorsanız modacılarımız sizlere özel gelinlik dikimi gerçekleştiriyor. Özel kumaşlar kullanıyor, gelinliklerinizi size özel olarak tasarlıyoruz. Bir ömür saklayabileceğiniz çok şık ve zarif gelinlik modelleri üretiyoruz. Sizler seçiminizi yapın, bizler sizin için tasarlamaya başlayalım. Farklı fiyat seçeneklerine sahip gelinlik modellerimiz arasından kendi bütçenize uygun olan gelinliği seçebilirsiniz. En şık ve en özel gelinliklerle hizmetinizdeyiz.

İletişim

Menekşe Gelinlik Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

d&o

Derya & Onur

Düğün Tarihi: 29.08.2015


güler yüzlü, fikirlerini önemseyen, ne istediğini anlayan , işçiliği mükemmel ve her konuda yardımcı bir firma.senin ne istediğini önemsiyor ve iyi bir dinleyiciler

mu

Mualla

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Firma çalışanları gayet iyiydi.Modeli kendimiz karar vermiştik onlara götürdük onlarda 3 provada gayet güzel diktiler.Gelinimiz zaten şehir dışındaydı ona rağmen sadece 3 provayla gelinlik dikildi.Bizden sonraki gelin adaylarınada tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.