Başak Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Etimesgut, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Çayyolu Jasmine
46 1 12

Çankaya

Çayyolu Jasmine

4 hafta
Özel Dikim
En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllardır var olan ve kendisini ispatlamış bir marka, Başak Gelinlik Sarayı Ankara çapında hizmet vermeye devam ediyor. Hiç durmayan bir tempoda yaz kış fark etmeksizin çok sayıda misafirimizi ağırlıyoruz. Bu tempoya dayanabilecek ve her koşulda en iyi şekilde hizmet verebilecek genç ve dinamik bir kadro ile çalışıyoruz. Şehrin hemen her bölgesinden gelen gelinlerimiz için hayallerimiz için hayallerini gerçekleştiriyoruz. Her tarzda ve modelde gelinliği bizde bulabilirsiniz. Zira seçkin markaların hazır modellerini barındırdığımız gibi kendi özel tasarımlarımızı da yapabiliyoruz. Kişiye özel gelinliklerimizi en ince ayrıntısına kadar kendimiz dizayn ediyor ve özenle dikiyoruz. Üstelik gelinlerimize profesyonel makyaj ve gelin başı konularında da yardımcı oluyoruz.

Başak Gelinlik Sarayı olarak gelinlikler haricinde diğer özel günlere de hizmet ediyoruz tabii ki. Düğünler gibi nişan merasimleri, nikâh törenleri ve kına geceleri de bir o kadar özel ve değerli. Biz de ekip olarak gelinlerimize yakışır nişan elbiseleri, bindallı ve katan gibi kınalıklar dikiyoruz. Gelinlikler için bahsettiğimiz her şey bu elbiseler için de geçerli ve biz hiçbir gelini veya işi diğerinden ayırmadan dürüst bir şekilde özveri ile çalışıyoruz. Her renk ve modelde ucu bucağı olmayan bir yelpazede size harika kıyafetler hazırlayabiliriz.

Bir de hem gelinliğini hem de nişanlık veya kınalığını bizden temin eden gelinlerimiz için özel indirimler ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Bu sayede evlilik hazırlığı yapan çiftlere kendi çapımızda destek ve yardımcı oluyoruz.

Başak Gelinlik Sarayı Etimesgut’taki atölyesine sizi bekliyor. Atölyemiz oldukça merkezi bir konumdadır ve kişisel araçlar haricinde toplu taşıma ile de kolaylıkla gelinebilir. Eğer bizi ziyaret etmek ve yüz yüze görüşüp fikirleşmek isterseniz kapımız çiftlerimize her zaman açık. Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Bu sayede bizden randevu alabilir, fiyatlarımız hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ahimesgut Bulv. Süvari Mah. No:38 Etimesgut / Ankara

Başak Gelinlik Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!