Bahar Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Polatlı, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Çayyolu Jasmine
46 1 12

Çankaya

Çayyolu Jasmine

4 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

30 yılı aşkın süredir moda sektörünün en güzel alanlarından biri olan gelinlik ve özel gün kostümleri üzerine çalışıyoruz. Mağazamız Bahar Gelinlik Polatlı gibi Ankara’nın en nadide ilçelerinden birinde merkezi bir konumda bulunuyor. Kolay ulaşımı sayesinde şehrin her bölgesinden gelinebiliyor ve tercih ediliyor. Bir mağaza olmaktan çok daha fazlasıyız ve aynı zamanda kendi özel üretimlerimizi yaptığımız bir atölyeye de sahibiz. Burada birbirinden yetenekli tasarımcılar, terziler, satış danışmanları ile bezeli ekibimizle birlikte çalışıyor ve kaliteli bir iş çıkarıyoruz. Dünya trendlerini takip ederek hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyor ve günün modasını da yakalıyoruz.

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki modaevimize gelen her gelini aradığını bulmuş ve son derece mutlu şekilde uğurlayabiliyoruz. Onları çok iyi tanıyor, telaş ve heyecanlarını anlıyor, beklenti ve isteklerinin neler olabileceğini çok iyi tahmin edebiliyoruz. İşte tam da bu sebepledir ki onlara arzu ettiklerini verebiliyoruz ve sabırla yardımcı olup tüm çekince ve kafa karışıklıklarını gideriyoruz.

Mağazamızda her tarza, vücut tipine, ölçülere ve beğenilere sahip geline hitap edebiliyoruz. Her yılın modasına uygun birbirinden güzel modeller ile gelinlerimize çok sayıda ve türde seçenek sunabiliyoruz. Danışmanlarımızın yardımı ile diledikleri modeli deneyen gelinlerimiz eğer aradıklarını bulurlarsa elbiseyi satın alabiliyor ya da kiralayabiliyorlar. Ancak bulamazlarsa veya ilk başta zaten hazır model istemediklerine karar verirlerse de onlara özel dikim yapabiliyoruz. Kendi zevkler, düğün mekanları, mevsim ve istedikleri kesimi göz önünde bulundurarak tasarımları yapıyoruz. En kaliteli kumaşlarla dikimini yaparak sadece birkaç provada gelinliği hazırlayıp sahibine teslim ediyoruz.

Ankara gelinlik mağazaları arasında kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz Bahar Gelinlik olarak sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Hamide Kaya

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Selçuk Cad. No: 22/B PolatlıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!