Nil Moda & Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Seyhan, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Eldiven

Önerilen Firmalar

Nina Sposa
197 19 14

Seyhan

Nina Sposa

2 hafta
Özel Dikim
Avrupa Modaevi
50 17

Seyhan

Avrupa Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Alya Wedding Dress
45 1

Seyhan

Alya Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kendinizi rüyada hissedeceğiniz düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplatacak gelin modellerimizle Nil Moda & Gelinlik olarak Adana Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden farklı ve birçok modeli bünyesinde bulunduran Nil Moda & Gelinlik’te eminiz ki siz de kendi zevkinizi yansıtan ve hayallerinizi süsleyen gelinliği kolayca bulabileceksiniz.

Adana merkezli 3 mağazamızdan biri olan Nil Moda - Gelinlik & Abiye - Osmaniye şubesimizle de Osmaniye’de de faaliyet gösteriyoruz. Mağazamızda her zaman farklı model ve tarzlara sahip gelinliklere yer vermeye özen gösteriyoruz ve böylece her gelin adayına rahatlıkla hitap edebiliyoruz. Her yılın trendlerine uygun olarak özel koleksiyonlar hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. Her yıl hazırladığımız bu koleksiyonlarımızda yıllar geçse dahi modası asla geçmeyecek modellere de muhakkak yer veriyoruz. Hazır modellerimiz arasından istediğinizi seçip satın alabileceğiniz gibi kiralama olanağımızdan da faydalanabilirsiniz. Eğer Adana ya da Osmaniye’de ikamet etmiyorsanız yine de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz üzerine seçtiğiniz gelinliği size ücretsiz kargo ile göndererek 12 saat iade garantisi veriyoruz.

Tamamen kendine özel bir tasarım isteyen gelin adaylarımız için ise özel dikimle istediği gelinlik modelini yaratabiliyoruz. Dilerseniz size sunduğumuz modeller üzerinde değişiklikler yaparak yeni bir model yaratabileceğimiz gibi hayalinizdeki gelinliği bize anlatmanız durumunda da yepyeni bir tasarım ortaya koyabiliriz.

Adana Seyhan gelinlikçileri dendiğinde akla ilk gelenlerden olan Nil Moda’da gelinlik modellerinin yanı sıra nişanlık, bindallı, kınalık ve abiye gibi seçeneklere de yer veriyoruz. Böylelikle düğün sürecinizde gerçekleştireceğiniz her davet için kıyafet ihtiyacınızı tek bir çatı altından karşılayabileceksiniz.

Sizi anlayan ve isteklerinizi tam olarak uygulayabilen yaratıcı ve yetenekli ekibimizin tasarımıyla yıllarca hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmak çok kolay! Bizi tanımak ve modellerimizi yakınan görmek isterseniz sizi sayfadaki formu doldurarak randevu talep ettiğiniz takdirde sizi mağazamıza davet ediyoruz!

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Seyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.