Gamzem & Ayşem Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Seyhan, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Melisima
128

Seyhan

Melisima

......

Meleğim Moda Evi
442 52 12

Seyhan

Meleğim Moda Evi

......

Nina Sposa
170 19 14

Seyhan

Nina Sposa

......

Hakkında

Kabarık modeller, balık, düz, kısa, uzun, dantelli, işlemeli, kuyruklu gibi çok çeşitli gelinlik modelleri Gamzem& Ayşem Moda Evi’nde gelin adaylarına sunulmaktadır. Mevcut modeller gelin adaylarının ölçülerine göre tadilattan geçirilmektedir. İsteğe göre tekrardan ölçülere uygun şekilde de dikilebilmektedir. Gelinlik katalogları güncellenen trendlere uygun şekillerde değişmektedir. Yüzlerce model arasından kendi konsept ve tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Ya da hayallerinizde yer alan tasarımları burada diktirebilirsiniz. Kişilerin vücut tiplerine göre en uygun olabilecek gelinlik modelleri saptanmaktadır. Yer alan tecrübeli ekipler tarafından bu konuda gerekli olan hizmetler verilmektedir. Gelinliklere uyun özelliklerde duvak dikimleri ve el çiçeği tasarımları da gerçekleştirilmektedir. Kendi tarzınıza ve hayallerinize uygun gelinlikler için iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Gazipaşa Bulvarı HSBC Bankası Üzeri Ulvi Özdemir Apt. No:10 Kat:1

Gamzem & Ayşem Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.