Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Ağda, Cilt bakımı, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Önerilen Firmalar

Şanzelize Kuaför
25

Merkez

Şanzelize Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Düğün gününüzde sizi kusursuz gösterecek detayların en başında saçınız ve makyajınız geliyor. Bu yüzden bu işte profesyonel olarak hizmet veren bir ekiple çalışmanız çok önemli. Kendine güvenen ekimiz ile en mutlu gününüze en özel şekilde hazırlanmak için doğru yerdesiniz. Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu olarak amacımız sizi bugüne hazırlarken keyif almanızı, memnun bir şekilde buradan ayrılmanızı sağlamak. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu’nda tamamen istediğinizi buluyorsunuz. Nasıl bir makyaj istediğinizi söylüyorsunuz, biz tam da istediğiniz gibi ortaya çıkarıyoruz. Hayalleriniz gerçek olsun diye çalışıyor ve bu mutlu günlerinizde bizi bir tebessüm ile hatırlamanızı istiyoruz. Sivas Make up’ları arasında adımızı duyurmak ve hak ettiğimiz yere kısa sürede çıkmak için elimizden geleni yaptığımızı söyleyelim.

Makyajınız için ne gibi hizmetler sağladığımızı anlatmadan önce, kullandığımız ürünlerin sağlık ve kalite açısından onaylı olduğunu belirtmekte yarar görüyoruz. En son çıkan ürün ve aksesuarları takip ediyor ve en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Nasıl bir makyaj istediğinizi belirlediniz mi? Eğer belirlemediyseniz korkmanıza gerek yok. Bilgi birikimimiz sayesinde birçok farklı modeli önerebiliyor ve yüz hattınızla, saçınızla ve gelinliğinizle uyumlu olacak bir makyajı ortaya çıkarıyoruz. Eğer herhangi bir model ile gelirseniz de isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Özellikle bahar dönemiyle birlikte düğün sayısı arttığı için oldukça yoğun bir tempoya giriyoruz. Bu tempoda sizlere de hizmet sağlayabilmemiz için bizimle en az 4 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz için yeterli zamana sahip olabiliyor ve hazırlanmamız için bir planlama yapma şansına sahip oluyoruz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu farkını her anda hissetmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Tuğçe Yücel

  • Adres: Merkez-Sivas

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.