Trend Saç Tasarım

2

E-posta Gönder

0850 532 2967

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

İlkadım, Samsun

İlçe, İlGenel Özellikler

 • Minimum Fiyat 600 TL'den az
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? +10

Hakkında

Düğününüzde göz kamaştırmak ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız, bunu bugüne kadar sayısız kez başaran bir kuaför salonuyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Trend Saç Tasarım, Samsun’da gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel bir hizmet sunuyor, gelin adaylarını düğünlerine kusursuz bir şekilde hazırlıyor.

Gelin ve damadı bu özel günde ön plana çıkaran en önemli şeylerden biri de özel hazırlıklarıdır. Bunun bilinciyle sizleri ağırlıyoruz. Güzelliğinizi şansa bırakmayın, Trend Saç Tasarım ile düğününüzde göz kamaştırın!

Gelin saçı ve makyajı konusunda vereceğimiz hizmetlere başlamadan önce karşılıklı olarak konuşuyor, aklınızdaki model ve tarzları öğreniyoruz. Öncelikli olarak sizin isteklerinizi yerine getiriyoruz. Eğer herhangi bir fikre sahip değilseniz, uzman kadromuzun önerilerinden yararlanabiliyorsunuz. Birlikte çalıştığımız ekibimizin en yeni trendleri takip ettiğini ve birçok farklı modeli beğeninize sunabileceğini söyleyelim.

Uygun modeli seçmek için profesyonelliğimizi ve tecrübemizi kullanıyor, birçok farklı detayın üstünde duruyoruz. Mesela saç modelinizi ve makyaj tercihinizi belirlerken yüz şeklinize, göz renginize, gelinliğinize, ten renginize, saç yapınıza ve uzunluğuna bile önem veriyor, bütünüyle uyumlu bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Makyajınızı tamamlarken saçınızın bozulmasını istemiyoruz. O yüzden önce makyajınızı, sonra saçınızı yapıyoruz. Makyajınızı uzman eller ile tamamlarken düğününüzün sonuna kadar bozulmaması adına önce cildinizi özel olarak hazırlanan bazlarla temizliyor ve pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Makyajınızı tamamladıktan sonra da özel spreyler kullanıyoruz.

Saçınıza da makyajınızı bitirdikten sonra başlıyor ve belirlediğiniz modeli uygulamaya başlıyoruz. Aynı kalıcılığı sağlaması için benzer işlemleri uyguluyoruz. Sektörün en çok tercih edilen aksesuar ve makyaj malzemelerini kullanıyor, her aşamada kaliteyi gelin adaylarımızla buluşturuyoruz.

Bu bilgiler doğrultusunda hazırlığınızı tecrübeli bir salonda tamamlamak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hacer Onar

Hacer Onar

 • Telefon: 0850 532 2967

 • Adres: Çiftlik Mah. Letafet Cad. No:64 İlkadım/Samsun

Trend Saç Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!