Soner Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Bodrum, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? değişiyor

Önerilen Firmalar

Fatma Şut Make Up & Hair Studio
47 10

Bodrum

Fatma Şut Make Up & Hair Studio

Düğünler, özellikle gelin adayları için oldukça stresli ve yorucudur. Gelin...

Meftun Kuaför
4

Bodrum

Meftun Kuaför

BAKIMLI, SAĞLIKLI VE PIRILTILI SAÇLARLA YENİLENMEYE NE DERSİNİZ.MUĞLA,DA ÇE...

Nurdan Kuruç Güzellik Merkezi
27

Bodrum

Nurdan Kuruç Güzellik Merkezi

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore e...

Hakkında

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım ve şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları için çaba sarf ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarımı benzersiz müşteri hizmeti ile hatırlamaları. Sadece isteklerini yerine getirmekle sınırlı kalmayıp beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışıyla hareket ederiz. Bizim odak noktamız daima müşterilerimizdir; onlar, ihtiyaçlarına gösterilen ilgi ile şaşırtılmalı ve mutlu edilmeliler.

Hiç bir koşulda müşteri taleplerini geri çeviremeyiz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hisseder. Soner Saç Tasarıma gelen her şikayet derhal işleme alınır, müşteriyi daima bilgilendirerek, problemi en kısa zamanda çözüme ulaştırmaya çalışırız.

Soner sac tasarım olarak çalışma şekli daima sorgulanarak, müşteriye daha iyi hizmet verme yolları aranır.

Tüm Soner Saç Tasarım ürün ve hizmetleri dünya kalitesinde olmalıdır. Bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavır da dahildir. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’dan daima yüksek kaliteli hizmet alacağını bilir ve güven duyar. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven duygusu bizim için en önemli reklam aracıdır.

Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışması benimsenmeli, Soner Saç Tasarım bünyesinde yapıcı bir rekabet ortamı oluşturulmalıdır. Problemleri çözmek için beraber hareket edilmeli ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılmalıdır.

Müstesna yetenekleri ile öne çıkan kişilerle yıllardır çalışmaktayız. Bu kişilerin aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilkelerini harfiyen yerine getirerek Soner Saç Tasarım’ın müşterilerine karşı belirlediği tavrı yansıtacak yapıda olduklarından eminiz.


Müşterilerin Soner Saç Tasarım’ı düşündüklerinde akıllarına olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve işbirliğini seven insanlar gelmesi için çaba göstermekteyiz.


Müşterilerimize "özel" olduklarını hissettirebilmek için elimizden geleninin fazlasını yapmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin salonda geçirdikleri her an ve talep ettikleri her hizmet için memnun olmaları ve kapımızdan mutlu bir ifadeyle çıkmaları bizim için çok önemli. Müşteriyle, satın aldığı hizmetin görevini tamamlayıncaya kadar ilgilenilmeli, ürün ile ilgili düşünceleri, müşterinin belirtmesine gerek kalmadan sorulup öğrenilmelidir. Bu tavrın müşteri dönüşünü sağladığı daima hatırlamaktayız.

  • Adres: Muğla

Soner Saç Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.