Bilge Gündağ

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Bodrum, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Muğla’da uzun zamandır profesyonel şekilde Bilge Gündağ markası altında gelin makyajı yapıyorum. İşimi severek yapıyor ve içimdeki makyaja olan tutkumu her geçen gün daha çok geliştiriyorum. Almış olduğum makyaj eğitimi ve sertifikaları doğrultusunda Bodrum make up artistleri arasında tanınan ve sevilen kişilerden biri olmayı başarmanın mutluluğunu her daim yaşıyorum.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak benden beklentilerinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Daha önce yaptığım çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek sizin de beni tanımanızı sağlıyorum. Gelinliğinizin modeli, düğün mekanınız ve eğlencenizin konsepti doğrultusunda bir makyaj stili belirliyoruz. Tüm bunlar doğru makyajı tercih etmek için elbette yeterli olmuyor. Yüz tipiniz de bizim için en belirleyici kriterlerin başında yer alıyor. Sizinle her şeyi konuşarak benden alacağınız hizmet konusunda tüm detayları tek tek not alıp planlıyorum.

Düğün günü geldiğinde ise daha önce konuşmuş olduğumuz şekilde hazırlıklarınıza başlıyoruz. Önce cildinizi temizliyor ve nemlendiriyorum. Makyajın uzun süre cildinizde bozulmadan durması için makyaj bazını güzelce uyguluyorum. Ten renginize uygun tonları bularak boynunuz ile yüzünüz arasında renk farkı kalmayacak bir fondöten uygulaması yapıyorum. Gözlerinizi beyaz kalemle büyütüyor, renkli farklarla buğulu bir görüntü elde ediyor ya da gölgeli bir far sürerek etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyorum. Kaşlarınızın içini dolduruyor, gerekiyorsa şekil veriyorum. Kontur işlemi yaparak yüz hatlarınızı belirginleştiriyor ve aydınlık bir görüntü elde ediyorum. Kısacası doğal görünmenizi sağlıyorum ama bunu makyajla yapıyorum.

Siz de Bodrum profesyonel makyaj sanatçıları arasında yer alan Bilge Gündağ’ın gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bana ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

İletişim

Bilge Gündağ

  • Adres: Bodrum/MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!