Halil Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Hayatınızın en özel gününe Halil Kuaför Tarsus’ta hazırlanmaya ne dersiniz?

Uzun yıllardır güzellik sektöründe yer alan profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Güzelliğinize ışık tutmak için çalışıyor, yaptığımız gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamalarıyla hayal ettiğiniz zarafete kavuşmanızı sağlıyoruz. Bunun için son derece özenli çalışıyoruz. Makyaj uygulamaları için hazırlıklara başladığımızda, cilt sağlığınızı riske atmamak için kaliteli makyaj malzemeleri tercih ediyoruz. Kullandığımız ürünlerde hijyene de önem veriyoruz. Güzelliğin birinci kuralı olarak gördüğümüz sağlık için tüm önlemleri alıyoruz. Bu arada doğru makyaj uygulamalarıyla ışığınızı ortaya çıkarmaya da özen gösteriyoruz. Doğal güzelliğiniz için kontur, aydınlatma ve bölgesel gölgelendirme teknikleriyle makyaj uygulamaları yapıyoruz. Göz, dudak, burun, elmacık kemikleri, alın bölgelerinde mat veya ışıltılı dokunuşlarla yüz hatlarınızı en kibar şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Hazırlıklarımızın diğer aşamasında, saç tasarımı var. Saç tasarımı da makyaj kadar önemli! Hatta burada hayal ettiğiniz model, gelinlik kesimi, duvak ve saç aksesuarları konusunda son derece dikkatli oluyoruz. İsteklerinize uygun olan modeli tasarlarken şıklığınızı da tamamlamak için tüm bu detaylarla saçınızı stilize ediyoruz. Daha net bir şekilde anlatmak gerekirse modelin duvakla nasıl durduğunu inceliyoruz. Yaka detayları fazla olan veya yüksek yakalı gelinliklerle topuz modelleri tercih ediyoruz. Açık yakalı gelinliklerde ise, dağınık saç modeli öneriyoruz. Sade ense topuzları, örgü modeller ve çok daha fazlasını kişi özelinde belirliyor, Tarsus kuaför salonları arasından bizi tercih eden gelin adaylarına yüz hatlarına en çok yakışan modelle şıklığı sunuyoruz.

Güzel gelinlerimiz ve yakınları için salonumuzda heyecanla çalışmalara başladık bile! Siz de Halil Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışabilir, fiyat teklifi ve detaylı bilgi de alabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şehitishak, Mevlana Sk, 33410 Tarsus/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!