Yasemin & Adem Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakkında

Yıllarca güzellik sektöründe amatör olarak yer alan ve profesyonelleşmek için pek çok eğitime katılmış bir ekibimiz var. Üstelik sektörde yer aldığımız her gün gelişme ve yenilenmeye de devam ediyoruz. Yasemin & Adem Saç Tasarım Salonu’nda yıllar geçse de profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Çünkü her zaman gelinlerimizin mutluluğuna odaklanıyor, en doğru hizmeti almaları için Gebze’de Hacı Halil mevkiinde faaliyet gösteriyoruz.

Gelin makyajınız için kaliteli makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Sağlıklı bir cilt için ürün seçimine büyük önem veriyoruz. Doğallığınızı güzelliğinizle dikkat çekici hale getirmek için en doğru uygulamaları yapıyoruz. Saçınız mı? Kusursuz güzelliğinizi şıklığınızla tamamlamanın tam sırası… Bunun için yüz şekliniz ve gelinlik modelinize en uygun saç modelini tasarlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda hareket ediyor; topuz, örgü ve dağınık saç modellerini modern bir tarzla kişiye özel olarak yeniden dizayn ediyoruz. Gebze tesettür kuaförleri arasında da yer alarak gelinlerimizin şıklıkları için son dokunuşları yapıyoruz. Türban, duvak, aksesuar ve saç tasarımlarında her zaman sizi mutlu edecek çalışmalar yapacağımızdan eminiz!

Tüm bunların yanında, düğün öncesi ihtiyaç duyduğunuz saç bakımlarını da yapıyoruz. İmaj değişikliği ve yenilenme içinse; saçlarınızda renk değişikliği, model kesim, kaynak ve ışıltı gibi boya işlemleri de tercih edebilirsiniz. Kullandığımız makyaj malzemelerinde olduğu gibi boya ve bakım ürünlerinde de kaliteden ödün vermiyoruz. Hijyene de önem veriyor, güzellik ve şıklık için sağlık koşullarına uygun çalışıyoruz. Kaş tasarımı, kirpik uygulamaları, manikür ve pedikür uygulamaları yaptığımızı da söylemeden geçmeyelim.

Siz de Yasemin & Adem Saç Tasarım Salonunda Gebze gelin makyajı ve saçı uygulamalarınızı yaptırmak isterseniz, ekibimizle tanışmalısınız. Yetenekli ekibimize güvendiğiniz için pişman olmayacaksınız. Hazırlıklara başlamak için hiç vakit kaybetmeden iletişim formunu doldurmaya ne dersiniz?

İletişim

Yasemin&Adem

  • Adres: Hacı Halil mah. 1218 sok. No/3 kat/2 GebzeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!