Makkas

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Büşraca Saç Ve Tasarım
55 1 8

Kocasinan

Büşraca Saç Ve Tasarım

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Nostalji Kuaför Hayrullah
12

Melikgazi

Nostalji Kuaför Hayrullah

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Düğün gününüzde; saçınızı ve makyajınızı emanet edebileceğiniz bir kuaför mü arıyorsunuz? Müthiş bir öneriyle, arayışınızı sona erdirmek istiyoruz: Makkas Kuaför Kayseri. Titiz çalışma tarzımız ve disiplinimizle, şimdiye kadar pek çok gelinin hazırlanma sürecine ortak olduk. En özel gününüzde en güzel görünmeniz için durmaksızın çalışıyoruz. Misafirlerinizi ve sevdiğiniz kişiyi en iyi halinizle karşılamanız ve fotoğraflara baktığınızda her zaman iyi hissetmeniz için çabalıyoruz.

Kayseri’de hizmet veren kuaför salonumuzda, gelin saçı ve makyajına verilen önem tartışılmaz derecede fazla. Normal bir kesim veya renklendirme işlemi gibi olmuyor gelin saçı ve makyajı. Ekstra bir özen ve çaba gerektiriyor. Hem uzun süre kalıcı olması hem de hiç bozulmadan gece sonuna kadar idare etmesi gerekiyor. Bunun için özel spreyler kullanarak saç ve makyajınızı kalıcı hale getiriyoruz.

Gelinliğinize, düğün mekanınıza ve fiziksel özelliklerinize göre belirdiğimiz saç modelimizi uyguluyoruz. Gösterişli saçlardan hoşlanıyorsanız, zahmetli modeller tercih edebilirsiniz. Bu konuda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Saçınıza ekleyeceğimiz minik taşlar, inciler ve saç aksesuarlarıyla hem fraklı hem de gelinliğinizle bir bütün olacak şekilde bir görüntü elde edebilirsiniz. Duvak kullanacaksanız, buna özel olarak, genelde toplanmış saçları tercih ediyoruz ve topuzunuzun altına duvağınızı sabitliyoruz.

Makyözlerimiz tarafından uygulanan makyajlarda tercihe göre, doğal tonlar veya renkleri kullanabiliyoruz. Önemli olan, sizin ne istediğiniz. Dolayısıyla düğün makyajınızda sade bir görünüm isterseniz, yüz hatlarınızı ön plana çıkararak natürel bir makyaj yapıyoruz. Ben renk katmak istiyorum, derseniz de; gözlerde be dudaklarda kullandığımız renkli tonlarla farklı makyajlar uygulayabiliyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Makkas Kuaför iletişim bilgileri ve detayları öğrenmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz. Ayrıca salonumuzu yakından görmek isterseniz de, kahve içmeye bekleriz.

İletişim

Hakan Tarmis

  • Adres: Alparslan Mah. Aşık Veysel Bulv. Hisar Geçidi Sok. Şahin Konağı Apt. No:9/C KayseriYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!