Tufan Er Kuafor

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Narlıdere, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Dmg Saç Tasarım
44 3 40

Karşıyaka

Dmg Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için İzmir’de hizmet verdiğimiz Tufaner Kuaför içerisinde kuaförlük hizmetlerinin yanı sıra saç danışmanlığı ve güzellik salonu olarak da uygulamalarımız bulunuyor. Yaşamınızın en unutulmaz günleri arasında yerini alacak olan düğününüz için işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız Narlıdere’de sizi bekliyoruz.

Kuaförlük yeteneğimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımız, üretkenliğimiz ve samimi atmosferimizle sizi ağırlıyoruz. Teknik becerilerimizin yanı sıra yaratıcılığımızı da kullandığımız saç ve makyaj tasarımlarımızla size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Dünya kuaförlerini, modayı, içinde bulunduğumuz sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Güzelliğin bakımlı olmakla paralel ilerlediği kabul edilen günümüzde ihtiyacınız olan tüm bakım hizmetlerini size salonumuzda sunuyoruz. Üstelik bunu uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Saç ve makyaj tarzlarımızdan, yaptığımız çalışmalardan bahsederek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanmaya dikkat ettiğimiz salonumuzda kaliteden asla taviz vermiyoruz. Düğün günü için hazırlıklarınızı konuşurken kaç kişilik bir ekiple bizden hizmet alacağınızı da not alıyoruz. Sevdiklerinizle sizi aynı anda hazırlayarak eş zamanlı olarak düğün alanınıza yolcu ediyoruz.

Gelin saçı ve makyajı tasarımları yapılırken gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz bize yol gösterici oluyor. İstediğiniz her model saçı rahatlıkla yapabiliyoruz. Makyaj kısmında ise yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Doğal tonlarda sade makyajlar yapmayı tercih etsek de isteğiniz doğrulusunda koyu renk uygulamaları da yapabiliyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan salonumuzun kıymetli gelinlerinden biri olmak ve hizmet fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz hemen sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Tufan Er

  • Adres: Ilıca, Gürhan Sk. No:9, 35320 Narlıdere/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!