Sevim & Aynur Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Kemalpaşa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Hayalinizde süslediğiniz o gelini olabilmek için neye ihtiyacınız olduğunu biliyor muzunuz? Sizi dinleyecek, anlayacak, ihtiyaç ve beklentilerinizi anlayıp bunları eksiksiz karşılayacak bir kuaför. O kuaförü bulduğunuzda sizi tıpkı hayalinizde süslediğiniz o gelin olabilmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmaz. Biz de bu özellik ve niteliklere sahip olduğumuza inanıyor, sizi harika bir geline dönüştürmek istiyorsanız. Bizi tanımak ve kararınızı daha rahat vermek isterseniz metnin devamında kendimizden ve hizmetlerimizden bahsedeceğiz.

Uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde yer alıyoruz ve işimizi hala ilk günkü heyecanımızla severek yapıyoruz. Senelerdir kişisel bakımlarına ve güzelliklerine özen gösteren kadınları ağırladığımız salonumuz Aynur Sevim Kuaför olarak hizmet vermeye devam ediyor. İzmir’in Kemalpaşa ilçesi, M. Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan salonumuzun merkezi konumu ve kolay ulaşımı sayesinde pek çokları tarafından tercih ediliyoruz. Buna ek olarak işinin ehli ve tecrübeli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Burada konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle ağırlıyor, onlara bir kuaför salonundan bekleyebilecekleri hizmetlerin hemen hepsini eksiksiz veriyoruz. Geniş işlem yelpazemizde saç tasarımı başta olmak üzere; profesyonel makyaj, günlük makyaj ve kaş tasarımı, kirpik lifting işlemi, vizon kirpik, cilt bakımı, saç bakımı, kesim, boya, renklendirme, röfle, balyaj, ombre ve sombre, kişisel bakım, manikür ve pedikür gibi pek çok uygulama bulunuyor. Bu işlemlerimizi kaliteli ürün, malzeme ve ekipman kullanarak titizlikle yapıyoruz.

Gelinlerimize dönecek olursak onların düğün, kına gecesi, nikah tören, söz ve nişan merasimleri gibi tekrarı olmayan organizasyonları için saç ve makyajlarını yapıyoruz. Düğün konseptleri, gelinlik modelleri ve kişisel beğenilerine göre hazırlıklarını diledikleri gibi tamamlıyoruz.

İzmir Kemalpaşa kuaförleri arasında tecrübeyi, mükemmeliyetçiliği ve güler yüzlülüğü aynı anda istiyorsanız salonumuzu tercih edebilirsiniz. Aynur & Sevim Kuaför olarak bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Sevim Hanım

  • Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah.167 Sk. No:12/B Kemalpaşa/ İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!