Saloon Damla

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Bahar Yazıcıer Saç Tasarım
57 6 15

Buca

Bahar Yazıcıer Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Soner Saç Tasarım
98 3 9

Bornova

Soner Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
2.000-3.000 TL

Hakkında

Güzellik sektöründe yıllardır yer alıyoruz. Saloon Damla markası altında kaliteli hizmetin adresi oluyor, güzelliğiniz için çalışıyoruz. Her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen profesyonel ekibimizle sektörde fark yaratmak için eğitimlere katılıyoruz. Düzenlenen yarışmalara katılıyor, eğitim ve seminerlerle kalitemizi her mecrada kanıtlıyoruz. Kaliteden söz etmişken, söylemeden geçmeyelim; her zaman cilt sağlığınız için en doğru ürünleri tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyor, saç boyası ve bakım ürünlerinde de son derece seçici oluyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj için salonumuzu tercih eden gelin adaylarına profesyonel hizmet sunmak için planlama yapıyoruz. Planlarımızda ilk iş ön görüşme oluyor. Salon Damla ailesi olarak isteklerinizi öğrenmekle işe başlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç modeli için tasarım çalışmaları yapıyoruz. Uzmanlıkla yürütülen süreçte düğün öncesi saç bakımları, renklendirme, ombre, sombre, balyaj gibi pek çok işlem de tercih edebilirsiniz. Bu arada seçtiğiniz model için uygun olan kesim ve kaynak işlemeleri de ekibimiz tarafından yapılabilir. Tasarımsa topuz, örgü ve dağınık modeller arasından her tarza hitap edecek şekilde gerçekleştirilebilir. Bunun için saç tasarımcımız yüz hatlarınıza, gelinlik, duvak ve aksesuarlarına yakışan modelle hazırlıklarınızı tamamlamaya hazır.

Tam da hayal ettiğiniz saç modeli ile tamamladığımız şıklığınızı güzelliğinizle taçlandırmak için de çalışıyoruz. Profesyonel makyaj artistlerle uygulamalar yapıyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamalarıyla doğal ve sade bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Işıltılı veya mat görünümde makyaj uygulamaları tercih edebilirsiniz. Emin olmanız gereken en önemli konu cilt sağlığınız için en kaliteli makyaj ürünlerini kullandığımız. Ayrıca porselen makyaj uygulamalarıyla kalıcı bir gece makyajı tasarladığımızı da bilmelisiniz.

Siz de “Saloon Damla Karşıyaka kuaför salonları arasında benim tercihim” diyorsanız, iletişime geçmek için acele edin! İletişim için form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Damla Durukan

  • Adres: Bahriye Üçok Bulvarı Nazife Hanım Apartmanı No:4 Daire:1 İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!