Gözde Kuaför Çiğli

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Çiğli, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Çok uzun yıllardır kişisel bakımına özen gösteren ve dış görünüşüne önem veren kadınlar için hizmet veriyoruz. İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan salonumuz Gözde Kuaför Evka 5 mevkiinde yer alıyor. Bu bölgede ikamet eden, çalışan veya yolu bir sebeple bu tarafa düşen pek çok kadın tarafından ziyaret ediliyoruz. İşimizi severek yapıyor ve misafirlerimizi güler yüzlülükle karşılıyoruz. Burada işinin ehli, tecrübeli ve her biri alanında uzman harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bu sayede işlemlerimizin kalitesinden emin oluyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her işlemi salonumuzda sağlıyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; kesim, renklendirme, boya, ombre ve sombre, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmeti bir arada bulunduruyoruz. İşlemlerimizin tamamını özen ve titizlikle yapıyor, hep aynı kalitede sonuçlar almak için çaba gösteriyoruz. Tüm bunlar haricinde özel gün ve etkinlikler için özenli bir görünüme sahip olmak isteyen kadınları da ağırlayarak hazırlıklarını yapıyoruz.

Bunlar arasında düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, kız isteme törenleri ve benzeri kutlamalar yer alıyor. Kuşkusuz hepsinden daha özel bir gün olduğu için en çok düğünlere özeniyoruz. Gelinlerimizi büyük bir ilgiyle karşılıyor ve stresten uzak kalmalarını sağlıyoruz. Diledikleri saç modelini yapıp kalıcı olmasını sağlıyor, profesyonel bir makyajla da görünümünü kusursuzlaştırıyoruz.

Gözde Kuaför olarak hayatınızın en güzel gününde sizi salonumuzda ağırlamayı ve hayallerinizdeki görünüme kavuşturmayı çok isteriz. Eğer işinizi şansa bırakmadan Çiğli kuaför salonu arayışınıza bir son vermek ve kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz sizi salonumuza bekliyoruz. Sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurarak bize kolayca ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorup fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

yetkili kişi

  • Adres: 8809 Sok. No:147/A Evka 5 - Çiğli , İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!