Fatih Kurtar Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Kemalpaşa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

İzmir Kemalpaşa’da hizmet veren Fatih Kurtar Kuaför, sizi düğün gününüze en güzel şekilde hazırlıyor. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmanın getirdiği tecrübeyle tarzınıza ışık tutuyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, doğru yönlendirmeler yaparak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de bizi tercih edip düğününde kamaştıran gelinlerimizden biri olmak istiyorsanız; sunduğumuz hizmetleri okumaya devam edin!

İzmir gelin saçı yapan kuaförler arasında bulunmanın mutluluğuyla çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki hem sizi daha yakından tanıma fırsatı bulalım hem de düğün günü yapacağımız işlemleri planlayıp zaman kazanalım. Düğünden haftalar önce salonumuza geldiğinizde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz çünkü ekibimiz kendinizi rahat hissedeceğiniz harika bir ortam hazırladı sizin için. Tanıştıktan sonra bir kahve eşliğinde konuşmaya başlıyoruz. Bize hayallerinizi sınırlamadan anlatmanızı istiyor, tarzınızı ve zevklerinizi öğrenmeye çalışıyoruz. Saç modelinizi seçerken düğün mekanınızın özelliklerini, saç yapınızı ve yüz tipinizi de değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Salonumuza aklınızda bir saç tasarımı varken geldiyseniz az önce saydığımız kriterlere göre değerlendirme yaptıktan sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Çünkü o çok beğendiğiniz saç modeli belirttiğimiz kriterlere uygun değilse hayal ettiğiniz görünümü vermeyecektir. Biz de işimizi şansa bırakmayı sevmediğimiz için titiz bir çalışma yürütmeyi tercih ediyoruz. Karar aşamasında prova yapmayı talep etmeyen gelin adaylarımıza düğünden birkaç gün önce prova imkanı da tanıyoruz.

Gelin saçı modeliniz kadar değer verdiğimiz diğer bir konu da makyajınız. Bu aşamada da isteklerinizi değerlendiriyor, her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede hem sağlığınızı korumuş oluyor hem de gün boyu akmayan bir makyaj elde etmiş oluyoruz. Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz bizimle iletişim kurmanızı sağlayacak form sayfanın sağ üst köşesinde sizleri bekliyor!

İletişim

Fatih Kurtar

  • Adres: Cumhuriyet Mah. İzmir Cad. 22/A Armutlu, Kemalpaşa, İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!