Yıldız Moda & Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Arnavutköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Lider Kuaför
7 4 2

Fatih

Lider Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saç İstanbul
55 2

Sarıyer

Saç İstanbul

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Ali Gür Profilo Wedding
128 8 26

Şişli

Ali Gür Profilo Wedding

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Gelinlerin hak ettikleri ilgi ve alakayı gördüğü, stresten uzak bir şekilde samimiyetle ağırlandıkları, özel hizmet verilen bir yerde büyük gününüze hazırlanmak ister misiniz? Sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştireceğiniz ve dünyaevine gireceğiniz için pek çok masraf yapıp çaba harcayarak büyük bir organizasyon planladığınızı biliyoruz. Buna yakışır bir görünümle tüm sevdiklerinizin ve müstakbel eşinizin karşısına çıkmak isteyeceksinizdir, bunun içinse ihtiyacınız olan iyi bir kuaför. Biz de tam burada devreye giriyoruz ve size hayallerinizi gerçekleştirmeyi vat ediyoruz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Çok uzun yıllardır hizmet verdiğimiz mekanımız Yıldız Moda Kuaför Arnavutköy’de bulunuyor ve biz burada hem bir modaevi hem de kuaför olarak hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuz da modaevimizin bir parçası ve burada sadece gelinlere özel bir hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri için gelin adaylarının saç ve makyajlarını yapıyoruz. Üstelik gelinlik veya diğer kostümlerini bizden alma şartını da koymuyoruz. Dileyen tüm gelinleri salonumuzda ağırlayarak hazırlıklarını yapıyoruz.

Burada işinin ehli ve son derece yetenekli bir ekibe sahibiz. Kimi saç kimi ise makyaj konusunda uzman çalışanlarımız güler yüzlülükle gelinlerimizle ilgileniyorlar. Gelinlik modelleri ve düğün konseptlerine göre saç tasarımlarını yapıyor hem zevklerine uygun olmasını hem de günümüzün modasıyla modern bir çizgide olmasını sağlıyoruz. Üstelik sadece saç değil aynı zamanda türban tasarımı da yapıyor, en güzel ve gösterişli türban modellerini diledikleri gibi yapıyoruz. Son dokunuşu yapmak içinse makyözlerimiz gelinimizin yüz hatlarını ve güzelliğini ortaya çıkaracak doğal tonlar kullanarak profesyonel makyaj yapıyorlar.

Eğer hem gelinliğinize hem de harika bir düğün günü görünümüne sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz. İstanbul Arnavutköy kuaförleri arasında en iyi hizmet için Yıldız Moda ve Kuaför olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gülten Yıldız

  • Adres: Merkez Mah. Fatih Cad. No:14/1 Arnavutköy İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!