Ufuk Er

E-posta Gönder

0216 706 6713

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 600-800 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Ağda, El / Ayak masaj, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 9

Hakkında

Hayatınızın belki de en özel günü! Bugüne eksiksiz bir şekilde hazırlanmak ve eşiniz dahil tüm sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsunuz. Bunun için de sizi anlayan ve dinleyen bir kuaföre ihtiyacınız var. İşte Ufuk Er Kuaför, bu özelliklere sahip bir hizmet anlayışı ile Beykoz’da faaliyet gösteriyor.

Saçınız ve makyajınız için işlemlerimize başlamadan önce pek çok farklı konuya dikkat ediyoruz. Önce birlikte kararlaştıracağımız makyajınızın yüz hatlarınıza, ten renginize, gelinliğinize, saç modelinize ve vücut yapısına uyacak bir tarzın olmasına önem veriyoruz. Ancak sadece saç ve makyajınızın gelinliğinizle uyumlu gözükürse kusursuz bir gelin olabilirsiniz. Bu yüzden de tüm bilgilerimizi bu konu üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Gerçekleştirilen her işin güzel bir şekilde sonuçlandırılması, bu işi yapanın deneyimleriyle doğru orantılıdır. Biz de bu sektördeki tecrübemize güveniyor ve sizi hayallerinizdeki geline dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz. Bu özellikleri ile Ufuk Er Kavacık kuaförlerinden farklılık göstererek gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra hem saçınızın hem de makyajınızın gece boyunca ilk yapıldığı halini koruması için özel ve kaliteli spreyler kullanıyoruz. Düğününüzün sonuna kadar görünümünüzü koruyacak, güzelliğiniz ile herkesi etkilemeye devam edeceksiniz.

Saçınız ve makyajınızın yanı sıra ağda, manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetlerimiz de bulunuyor. Bir gelinin düğününde kusursuz görünmesi için gerekli tüm detayları salonumuzda bulabiliyorsunuz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için biz hazırız! Ya siz?

Siz de gelinliğinizle, saçınızla ve makyajınızla kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız, Ufuk Er Kuaför ile bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Modern ve ferah salonumuzda sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlamak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Ufuk Er

 • Telefon: 0216 706 6713

 • Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Hasoğlu Plaza Giriş Kat N:39/27 Beykoz / İstanbul

Ufuk Er Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!