Tülin Kurtkan Hair & Makeup

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Önerilen Firmalar

Selçuk Sümer Hair Studio
74 19

Bakırköy

Selçuk Sümer Hair Studio

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Dinçer Balıkçıoğlu
206 2 22

Şişli

Dinçer Balıkçıoğlu

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Özgür Dinçer
71 4 22

Bakırköy

Özgür Dinçer

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Gelin yoluna ilk adımınızı attığınız andan itibaren tüm gecenin odak noktası siz olacaksınız! Sevdiklerinizin sevgi dolu bakışlarının hep üzerinizde olacağı gecede en güzel saç modelleriyle karşılarına çıkmak için sizi Tülin Kurtkan Hair & Makeup’a bekliyoruz!

Gelin saçı ve makyajı yapmanın sorumluluğunun farkındayız. Belki de çocukluğunuzdan beri peşinden koştuğunuz bir rüyayı gerçekleştireceğiniz günde en güzel şekilde görünmek en doğal hakkınız. Bu sebeple İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda yıllarca deneyimi olan güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz ile birlikte çalıştığımız salonumuzda size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 4 hafta önceden randevu alarak düğün gününüz için gerekli hazırlıklar hakkında bizimle buluşabilirsiniz.

Öncelikle makyajınızdan bahsetmemiz gerekirse yüzünüze en uygun makyajı belirlemek için bazı analizler yapıyoruz. Yüzününüz stili, gelinliğinizin rengi ve modeli ve düğün salonunuzun fiziki koşullarına göre en uygun makyajı belirliyoruz. Elbette sizin istekleriniz de bu süreçte bize yol gösteriyor. Tüm bu detayları bir araya getirerek en güzel makyajı uyguluyoruz. Kullandığımız özel kremlerle makyajınızın gece boyu akmamasını da sağlıyoruz.

Saçınızı yaparken de yine bazı değerlendirmelerde bulunuyoruz. Saçınızın yapısı, rengi, uzunluğu ve duvağınız saçınızın nasıl görüneceğini belirleyen en önemli faktörler. Bu etkenleri göz önünde bulundurarak yüzünüzün güzelliğini en ön plana çıkaran makyajı saç modelini belirliyoruz. Çeşitli taç ve toka gibi aksesuarlar da kullanarak saçınıza ışıltı katabiliriz. Düğün gününüzde salonumuza sevdikleriniz ve aileniz ile beraber gelmek isterseniz sizle birlikte 6 kişiye hizmet verebiliriz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmeye ‘’Evet’’ diyeceğiniz mutlu gecenizde saç ve makyajınızı Tülin Kurtkan Hair & Makeup kalitesine teslim etmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Tülin Kurtkan

  • Adres: Fırıncı Sok. Avcılar/İstanbul

Tülin Kurtkan Hair & Makeup Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.