Trend Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

M.R.S London Kartal
32 6

Kartal

M.R.S London Kartal

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Sacha Curl
14

Kadıköy

Sacha Curl

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Make Up Rukiye Çiftçi
24 3 3

Çekmeköy

Make Up Rukiye Çiftçi

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Trend Saç Tasarım Çekmeköy olarak düğün gününüzde size profesyonel hizmet sunarak, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bizi tercih eden her gelinin salonumuzda mutlu bir şekilde ayrılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle öncelikle müşterilerle iletişime çok önem veriyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle size salonumuzda rahat edeceğiniz bir ortam sunyor, sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlamaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçtiğimizde gelin saçınızın öncelikle yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Yeni bir hayata merhaba diyeceğiniz düğün gününüzde farklı bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, kesimde ve renklendirmede her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınızda dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, güzelliğinize ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Gelin saçı aksesuarlarınızın duvağınıza, düğün mekanınıza ve gelinliğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Gelin saçınızı hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Düğününüzden önce dilerseniz çeşitli profesyonel uygulamalarla, düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Kirpik lifting uygulamasıyla kirpiklerinizin daha uzun ve kıvrık olmasını sağlarken, microblading kıl tekniği uygulamamızla kaşlarınızın daha gür olmasını ve istediğiniz şekile kavuşmasını sağlayabiliyoruz.

Salonumuzda düğün gününüzde bir bütün olarak bakımlı ve güzel bir görüntüye ulaşmanız için profesyonel manikür ve pedikür hizmeti de sunuyoruz. Yaptığımız kalıcı oje ve jel tırnak gibi uygulamalarla düğün gününüzde bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel ellerle muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Trend Saç Tasarım Çekmeköy kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Ekrem Korkmaz

  • Adres: Madenler Şahinbey Cad. 34782 Çekmeköy, İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!