Serkan Özcan Hair Cut Club

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Önerilen Firmalar

Elif Karakaya Make Up
25

Bakırköy

Elif Karakaya Make Up

Makyaj
600 TL'den az
Ali Gür Profilo Wedding
116 8 26

Şişli

Ali Gür Profilo Wedding

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Ali Naz Kuaför Mecidiyeköy
60 1

Şişli

Ali Naz Kuaför Mecidiyeköy

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Her geçen gün kendimizi yenileyerek tecrübelerimiz ile yanınızdayız! Gülümsemeniz için Serkan Özcan Hair Cut Club Avcılar adresimizde hizmet veriyor, isteklerinize uygun modelleri sizlere sunuyoruz. Bu noktada hem becerimizi hem de kaliteli ürünlerimizi bir araya getiriyor; işlemler bitip aynaya baktığında kocaman gülümsemeniz ile geceyi aydınlatmanızı hedefliyoruz.

Salonumuzda mutluluklarına aracılık ettiğimiz misafirlerimiz kadınlar oluyor! Bir kuaförden tüm beklentilerini profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Yerine getirme aşamasında en çok üzerinde durduğumuz husus ise tabii ki istekler oluyor. Hangi model saç isterdiniz yahut makyajınızda hangi tonlara yer vermemizi tercih edersiniz? Tercihlerinizi yapın ve arkanıza yaslanın! Serkan Özcan Hair Cut Club ekibi olarak güler yüzlü hizmet anlayışımızla kusursuz bir şekilde isteklerinizi gerçekleştirmeye başlayalım.

Gelin adaylarının da sıklıkla uğradığı adreslerden biriyiz. Riske atılamayacak kadar kıymetli olan bu özel günlerini profesyonel ekibimize emanet etmelerinin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güveninizi boşa çıkarmamak adına hummalı bir çalışma yürütüyor; düğüne sizi mükemmel bir şekilde hazırlıyoruz.

Hazırlıklarımızı yaparken dikkat ettiğimiz şeyler de oluyor tabii. Nedir bunlar? Başta istekleriniz. Tabii ki isteklerinizi dinledikten sonra gerek gelinliğinize gerek de yüz yapınıza uygun olacak yönlendirmelerde bulunuyoruz. Detaylı konuşmamızın sonrasında ise yola koyuluyoruz. Saçlarınızda dilerseniz dağınık topuzlar dilerseniz salaş örgüler... Yüz makyajında ise aydınlık tonlamalar ve cilt alt tonunuza uygun ürünler... Hepsini özenle seçiyoruz ve cildinizle bütünleşecek; bir katman gibi durmayacak gelin makyajınızı tamamlıyoruz. Gece boyu herhangi bir problem yaşanmaması adına sabitlemeyi de unutmuyor; size ise geriye mutlu fotoğraf kareleri ve eve varınca çıkarılmayı bekleyen bir makyaj bırakıyoruz. Tabii bir de yapıldığı andaki sabitlikte kalmış saçlarınızı açmak...

Düğününüzde hayal ettiğiniz saç ve makyaja ulaşmak ise çok kolay! Haydi sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz ile Serkan Özcan Hair Cut Club ekibiyle irtibata geçin ve gerek fiyatlarımız gerek de yapabileceklerimiz hakkında detaylı bir şekilde konuşmaya başlayalım!

İletişim

Serkan Özcan

  • Adres: Merkez Mah.Reşitpaşa Cad. Fatih Sok. No: 4/2 Avcılar/ İstanbul

Serkan Özcan Hair Cut Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.