Saloon MKS

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Kağıthane, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Ramazan Öz
41

Beşiktaş

Ramazan Öz

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Niko Coiffeur
58 9

Bakırköy

Niko Coiffeur

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Makas Cihangir
54 1 14

Beyoğlu

Makas Cihangir

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

İstanbul Kağıthane’de faaliyet gösteren Saloon MKS, düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmanızı sağlamak için burada! Sizi salonumuzdan memnun bir şekilde göndermeyi amaçladığımızdan kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilenen trendleri yakından takip ediyor, hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri vererek fark yaratıyoruz. Makyaj aşamasında her zaman hijyenik ürünler ve kaliteli markalar kullanıyoruz. Günlük yaşamınızda veya kendinizi özel hissetmeniz gereken davetlerde isteklerinizle yakından ilgileniyor, size özel hazırlıklar yapıyoruz. Özellikle gelin saçı ve makyajınızı tasarlamak, gelin adaylarımızın heyecanına ortak olmak bizim için oldukça keyifli. Hadi gelin bu keyifli süreçte size yol arkadaşlığı yapalım!

Kağıthane kuaförlerinden biri olan Saloon MKS ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğün tarihinize bir randevu oluşturuyoruz. Daha sonra da saç ve makyaj stilinizi belirlemek için sizi salonumuza davet ediyoruz. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken bize hayallerinizden bahsediyorsunuz. Biz de düğün konseptinizi, gelinliğinizin modelini ve saç uzunluğunuzu dikkate alarak model tavsiyeleri veriyoruz. ‘’İşte istediğim saç tasarımı!’’ dediğinizde seçim sürecimiz son buluyor. Tabii bazen beğendiği saç modelini direk uygulamamızı isteyen gelin adaylarımız da oluyor. Bu gibi durumlarda direk uygulamadan kaçınıyoruz çünkü o çok beğenilen model saç yapısına uygun değilse hayal edilen görünümü vermiyor. Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak gerekli değerlendirmeleri yapmadan yapım aşamasına geçmiyoruz. Böylece gelin adaylarımız süreç sonunda kötü bir sürprizle karşılaşmıyorlar. Saç tasarımına gösterdiğimiz hassasiyeti makyajınız için de gösteriyor, kaliteli ürünler kullanarak yüzünüze profesyonel dokunuşlar yapıyoruz. Kullandığımız özel spreyler sayesinde makyajınız akmıyor ve gün boyu kalıcılığını koruyor.

Gördüğünüz gibi tüm detaylarla yakından ilgileniyor, size güvenilir bir hizmet veriyoruz. Eğer siz de bu süreçte bizden yardım almak istiyorsanız; firmamızdan fiyat teklifleri almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Gökhan Terzioğlu

  • Adres: Bağlar Caddesi Merkez Mahallesi 69/A İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!