Saloon Maji Hair Studio

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Tuzla, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Sayanora Kuaför Erenköy
25 3 8

Kadıköy

Sayanora Kuaför Erenköy

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
İdris Şahin Saç Tasarım
30

Beykoz

İdris Şahin Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Elser Yılmaz
85 2 49

Kadıköy

Elser Yılmaz

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplayıp, kendinizi harika hissetmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Saloon Maji Hair Studio olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmet sunarak, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz, sıcak bir ortam sunuyoruz. Düğün telaşınız içerisinde sizi iyi bir şekilde anlamaya ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Profesyonel ekibimizle her detayın sizin içinize sinmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı yüz hatlarınıza, gelinliğinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde sizinle beraber belirliyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzelliğe ulaşmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç spreyleriyle sabitleyerek ve tokalarla güçlü bir şekilde tutturarak, saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına izin vermiyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızda kullandığımız ekipmanların hijyenine ve kozmetik malzemelerin saklanmasına çok öze gösterdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Makyajınızda sizin isteklerinizi ön planda tutarak hareket ediyoruz. Yüz hatlarınıza, saç modelinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize en uygun makyaj uygulamasını sizinle beraber belirledikten sonra çalışmalarıma başlıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmadan durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde işini iyi yapan profesyonel bir ekiple kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Saloon Maji Hair Studio İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Postane Mahallesi Manastır Yolu Caddesi No: 11/3 Tuzla/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!