Saçkaran Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 12

Önerilen Firmalar

Makeup Aysgul
25 1

Şişli

Makeup Aysgul

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Make Up By Buse
39 4

Beşiktaş

Make Up By Buse

Makyaj
600-800 TL
Seher Kuaför
25 5

Bayrampaşa

Seher Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Her şeyin en güzelini istediğiniz düğün gününüzde, profesyonel dokunuşlarla kusursuz bir güzelliğe ulaşmak isterseniz sizi Saçkaran Saç Tasatım’ a davet ediyoruz.

Biz yedi kişilik profesyonel ekibimizle size güvenilir, güler yüzlü, kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Başarının tesadüf olamayacağına inanıyoruz. Bu sebeple sektörümüzde eğitimler alıyor ve son trendleri yakından takip ediyoruz. Ayrıca saktörümüzün gelişimine katkıda bulunmak için de zaman zaman profesyonel eğitimler düzenliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğününüzde şüphesiz ki güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurdur. Bu nedenle hazırlıklarınızın her aşamasında sizi bir bütün olarak kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için; gelinliğiniz, düğün konseptiniz, yüz şekliniz, tarzınız gibi pek çok faktöre dikkat ederek hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, kendiniz de yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, renklendirmede ve kesimde özel tekniklerimizle profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. İncilerle süslenmiş şık topuzlardan, dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Ayrıca kurucumuz Ufuk Çetikkaş’ın Wella Trend Vision 2012-2013 Türkiye birincisi topuz tasarımcısı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra hazırlıklarınızın ikinci aşaması olarak profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyaj uygulamanızın yüz hatlarınıza uygun olmasına özen göstererek kontur uygulamasından, göz makyajınıza kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde profesyonelce hazırlanmış bir saç ve makyajla muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Saçkaran Saç Tasarım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Ufuk Çatıkkaş Saçkaran

  • Adres: Kızılelma cad. Türkçü sok. No:2 Findikzade/istanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.