Ressam Hair Studio

E-posta Gönder

0216 706 2513

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Hakkında

2001 yılından Ali Gür çatısı altında bir araya gelen Barış Uysal, Cem Şahin ve Servet Uzunay en özel günlerinizde hayal ettiğiniz modelleri size en çok yakışacak şekilde uygulayarak yüzünüzü güldürüyor.

Ekim 2018 itibariyle faaliyete geçen Ressam Hair Studio’da hayallerinizi gerçeğe çeviriyoruz. Her gelin adayının özel olduğu kuaförümüzde sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İşini severek yapan ve yıllarca tecrübeye sahip ekibimizden Barış Uysal’ın bugüne kadar gerçekleştirdiği işlerin bazılarından bahsetmek istiyoruz.

1999 yılında Ali Gür’ün merkez şubesinde mesleğe başlayan Barış Uysal, yaklaşık 20 senedir çeşitli sektörel dergi çekimleri ve defilelerde görev aldı. Gelin saçı üzerinde uzmanlaşan Barış Uysal’ın çalışmalarına daha önce Miss Turkey Güzellik Yarışması, Cemil İpekçi defileleri, Viyana ve Atina’da gerçekleşen defilelerde şahit olduk. Yurt içi ve yurt dışında sayısız eğitimlere katılan Barış Uysal asla kendini geliştirmekten vazgeçmiyor. Bu sayede istediğiniz her modeli en güzel şekilde uygulama imkânına sahip oluyor.

Ressam Hair Studio’ya ilk adımınızı attığınız andan itibaren kendinizi özel hissedeceğinizin garantisini verebiliriz. Bugüne kadar gelin adaylarının tüm isteklerini en iyi şekilde hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Son derece şık ve konforlu olarak dizayn edilen salonumuzda geçireceğiniz her dakikadan keyif almanıza önem gösteriyoruz. Güler yüzlü ekibimiz de salonumuzda olduğunuz süre boyunca tüm isteklerinizi karşılamak için yanınızda oluyor. Ayrıca düğün gününüz gelip çattığında kuaförümüze yakınlarınız ile birlikte gelmek isterseniz siz dahil 10 kişiye hizmet verme imkânına sahibiz.

Düşlerinizin gerçekleşeceği bir günde her şeyin istediğiniz gibi olması için Ressam Hair Salon’u tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Ressam Hair Studio fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Barış Uysal

 • Telefon: 0216 706 2513

 • Adres: Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi, no: 233 Kadıköy/İstanbul

Ressam Hair Studio Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!