Nursemin Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Güngören, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saç İstanbul
41 2

Sarıyer

Saç İstanbul

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Pro Make-Up & Hair
19

Bakırköy

Pro Make-Up & Hair

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Şeyma Aydın Türban Tasarım ve Makyaj
64 10

Gaziosmanpaşa

Şeyma Aydın Türban Tasarım ve Makyaj

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Müstakbel eşinizle yeni bir hayata ilk adımlarınızı atacağınız düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşına çıkmanız için profesyonel ellerde yapılmış bir gelin saçı ve makyajı oldukça önemli. Biz Nursemin Kuaför olarak düğün gününüzde güzelliğiniz için size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunarak davetlilerinizin tüm hayran bakışlarını üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüz için her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızın her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz işini özenle yapan, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla dinliyor, tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızı yaparken edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, her detayıyla sizi mutlu edecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz.

Size en uygun gelin saçı modelini belirlemede yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinlik modeliniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz Nursemin Kuaför olarak tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyor, düğün gününüzde sizi bir bütün olarak kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Saçlarınızda düğün konseptinize, saç modelinize ve gelinliğinize uygun birbirinden güzel aksesuarlar da kullanabiliyoruz.

Düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, öncelikle yüz hatlarınıza uygun bir makyaj hazırlamaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve uzun süre kalıcı olmasına da özen gösteriyoruz. Bunun için kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Nursemin Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza sihirli dokunuşlarımızla ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Nursemin Ezgin

  • Adres: Haznedar Mah. Teyfik Fikret Sok. No:19 /1A Güngören/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!