Kuaför Yılmaz

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Güngören, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Pro Make-Up & Hair
19

Bakırköy

Pro Make-Up & Hair

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Uğur Taşdemir
17

Başakşehir

Uğur Taşdemir

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Plato Hair Studio
29

Beşiktaş

Plato Hair Studio

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Düğününüzde göz kamaştırmanızı sağlayacak detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Zevklerinizi ve tarzınızı yansıtacak, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınızla uyumlu olacak bir saç ve makyaj modeli belirlemek için sizleri salonumuza bekliyoruz. Kuaför Yılmaz olarak tüm bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanarak sizi ihtişamlı bir gelin olarak buradan uğurlayacağız!

Yenilikçi bir yapıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü ve modayı çok yakından takip ediyoruz. Son yılların en çok tercih edilen modellerini ve en yeni trendleri mutlaka salonumuzda uyguluyor, gelin adaylarımıza sunuyoruz. Böylelikle isteklerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.

Saç ve makyaj modeli belirlemeden önce gelin adaylarımızı yakından tanımanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Taleplerinizi, hayallerinizdeki gelini ve tarzınızı yakından öğreniyor, hem saçınız hem de makyajınız için çok daha etkili modeller önerebiliyoruz. Tabii ki saçınızı ve makyajınızı tasarlarken dikkat ettiğimiz bazı kriterler bulunuyor. Saç yapınız, uzunluğunuz ve renginiz gelin saçınızı belirlemede önemli olurken yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz de makyajınız için belirleyici unsurlar oluyor. Her ayrıntının üstünde hassasiyetle duruyor, memnuniyetinizi maksimum seviyede karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Salonumuzda yalnızca saç kesim, boya, keratin bakım, cilt bakım ve makyaj gibi uygulamalarla sınırlı kalmıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için pek çok işlem uyguluyoruz. Microblading, kirpik lifting, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimiz ile tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Yılmaz Kuaför kalitesini her detayda hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yılmaz Kütükçü

  • Adres: Güven Mahallesi, İnönü Cd. No:49, 34160 Güngören/İstanbul, TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!