Jr. Bahçecik By Aycha

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saç İstanbul
55 2

Sarıyer

Saç İstanbul

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Mek Kuaför İstanbul
28 9

Kağıthane

Mek Kuaför İstanbul

Saç ve Makyaj
600-800 TL
The Moon Kuaför
27 11

Avcılar

The Moon Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizle, güzel gelinlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Bir daha tekrarının olmayacağı özel anlarınıza sizi hazırlarken titiz bir çalışma yürütüyor, özel isteklerinizi de yerine getirerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Saç ve makyaj stilleri her geçen gün değişiyor. Hal böyle olunca biz de bu değişeme ayak uydurmak için kendimizi sürekli yenileyip geliştirmekte bulduk çareyi. Bu nedenle istediğiniz model nasıl olursa olsun onu yapabilecek yeterliliği kendimizde görüyoruz. Hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşın ve gerisini profesyonel ekibimize bırakın!

Bağcılar kuaförlerinden biri olmamız, diğer ilçelerde yaşayan gelin adaylarımızı ağırlayamayacağız anlamına gelmiyor. Hatta şehir dışından gelip bizi tercih eden misafirlerimiz bile oldu. Bu nedenle nerede olursanız olun gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Tabii bu aşamada tamamen sizinle ilgilenmemiz için randevu oluşturmanız gerekiyor. Düğünden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz, hazırlık sürecinde bol bol görüşme fırsatı da yakalayabiliriz.

Görüşme demişken, düğünden önce salonumuza gelip bizimle iletişim kurmanız çok önemli. Çünkü tasarlayacağımız saç ve makyaj modelini bu görüşmede öğreniyoruz. Böylece düğün tarihinde model aramakla zaman da kaybetmiyoruz. Salonumuza geldiğinizde bir kahve eşliğinde sohbet ederken tarzınızı öğreniyoruz. Düğün mekanınızın özellikleri gelinliğinizin yaka detayı derken bir bakıyorsunuz hayal ettiğiniz saç tasarımını bulmuşuz. Bu aşamada beğendiğiniz saç modelini yüzünüzde görmek isterseniz prova imkanımızdan yararlanabiliyorsunuz.

Önem verdiğimiz diğer bir konu da makyajınız. Ekip olarak daima doğal makyajdan yanayız fakat cildiniz kusurluysa porselen makyaj uygulamaları da yapabiliyoruz. Hazırlık aşamasında yüz hatlarınıza yoğunlaşıyoruz ve sevdiğiniz renkleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Gün boyu akmayacak bir makyaj için sabitleyici spreylerden yardım almayı da ihmal etmiyoruz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan form doldurulmayı bekliyor!

İletişim

Mehmet Bahçecik

  • Adres: Evren Mah. Bahar Cad. E45 Nurol Park Oasis Designer Outlet 1B/7 Bağcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!