House Of Melis

House Of Melis

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Düğün ve özel günlerde nasıl görünmek istersiniz? Size özel tasarlanmış saç, profesyonel makyaj ve stilinizi yansıtan doğal dokunuşlar harika olmaz mı? House Of Melis Beşiktaş’ta birlikte çalışma fırsatı yakaladığım gelin adaylarıma tam da bunları sunuyorum. Hayal ettiğiniz gibi görünmeniz için yıllardır çalışıyor ve aldığım eğitimlerle yarattığım markanın çatısı altında güzelliğinize dokunuyorum. Profesyonel makyaj artisti olarak yıllardır hizmet veriyor, kaş stilisti olarak da sektörde yerimi alıyorum. Kısacası, size en çok yakışan uygulamaları yapmak konusunda son derece iddialıyım!

Dilerseniz, nasıl bir hazırlık süreci yaşayacağımızdan söz edelim! Randevu sistemiyle çalışarak planlı hazırlık süreçleri yönetmeyi tercih ediyorum. Bu yüzden hazırlık sürecini de düşünerek düğünden yaklaşık 6 hafta önce iletişime geçmenizi rica ediyorum. Hoş bir sohbet ve tanışmayla başladığımız görüşmelerde vaktinizi de en iyi şekilde kullanıyor, her şeyin bir an önce tamamlanmasını sağlıyorum. Ancak detayları atlamıyor, sizi tanırken isteklerinizi öğrenmeye ve tarzınızı keşfetmeye de dikkat ediyorum. Gelinlik modelinizi, yaka detaylarını, saç aksesuarlarını, duvak ve düğün konseptinizi mutlaka öğrenmek istiyorum.

Aldığım bilgilerle sıra, House Of Melis’te prova sürecine geliyor! Son derece eğlenceli bir saç makyaj provası düzenleyerek isteklerinize uyan uygulamalar yaptığımdan emin olmanızı sağlıyorum. Bu sayede düğün günü gelip çattığında mutlu olacağınız sonucu elde ediyoruz! Yüz simetrinize uyan kaş-kirpik uygulamaları, kontur, bölge ve aydınlatma teknikleriyle makyajınızın tamamlanması ile saç tasarımınızın yapılması sayesinde düğüne hazır oluyorsunuz… Gece boyunca bozulmayan makyajınız, kusursuz güzelliğinizin doğal zarafetiyle dikkat çekiyor. Saçınızsa şıklığı kadar sadeliğiyle ön planda oluyor.

Siz de İstanbul gelin saçı ve makyajı uygulamalarınız için kalitenin adresi olarak House Of Melis’i tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız. Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerim sayfanın üst kısmında. Bu sayede fiyat teklifi ve randevu da alabileceğinizi unutmayın!

  • Adres: Levazım Mah. Yeni Bahar Sok. Aktaş Sit. 1. Blok No:5 D:14 Beşiktaş/İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

House Of Melis firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!