Hair Garage Repair Studio

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

3.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL'den fazla
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Cilt bakımı, Manikür / Pedikür
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Hakkında

Kurucumuz Ahmet Çoban ile benzersiz bir saç deneyimine ne dersiniz? Ünlülerin ve günümüzde bloggerların tercihi olan Grage Hair Studio’yla hayal ettiğiniz görümüne kavuşacaksınız. İstanbul’da başladığımız yolculuğa yeni şubeler açarak devam ediyoruz. Kendimizi geliştiriyoruz. Personel kadromuz alanında deneyimli ve bu işin eğitimi almış kişiler. En iyi görünüme yaratmak için eğitim almaya devam ediyor, trendleri takip ediyoruz. Biz Hair Garage Repair Caddebostan, Nişantası ve İstanbul’un birçok yerinde daha sizinle buluşuyoruz.

Düğün saçınız için nelere dikkat ediyoruz?

Gelin saçı gece boyunca dayanıklı olmalı. Bu nedenle düğünün yapılacağı mekân ve mevsim çok önemli. Salon düğünlerinde açık saçlar tercih edilirken kumsal ya kır düğünlerinde toplu saç tercih edebilirsiniz. Rüzgârda açık saçlar uçuşacak ve dağılacak. Biz de bunun önüne geçecek modeller öneriyoruz. En güzel görünüme sahip olun diye çalışıyoruz.

Model tercihinde saç yapısı ve uzunluğu da çok önemli. Farklı saç boylarına göre birbirinden farklı birçok model önerebiliriz.

Kusursuz bir gelin makyajı nasıl olur?

Tam da gelin hanıma göre hazırlanan makyaj gelini ideal görünüme kavuşturur. Yüzün özellikleri ve cilt tipi belirledikten sonra göz rengine dikkat ederek far tercihi yapıyoruz. Farklı ürün seçenekleriyle de istediğiniz makyaja ulaşmanızı sağlıyoruz.

Su ve tere dayanıklı ürünlerimiz gece boyunca makyajın akmadan durmasını sağlayacak. Aynı zamanda ürünlerimizi herkesin tercih ettiği güvenilir markalar arasından seçiyoruz.

Sadece düğün saçı değil kesim, renklendirme, saç bakımı olmak üzere birçok konuda da hizmet veriyoruz.

Bizimle düğün öncesinde iletişime geçmeli, müsaitliğimizi öğrenmelisiniz. Randevulu olarak hizmet veriyoruz. En az 1 ay önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Çok fazla tercih edildiğimiz günlerimiz genel olarak dolu oluyor.

Eğer siz de Garage Hair Repair Studio Ahmet Çoban ile güzelleştirmek ve kalitesini saçlarınızda hissetmek isterseniz; sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hayallerinizdeki görünüm Ahmet Çoban ve ekibiyle mümkün!

İletişim

Ahmet Çoban

  • Adres: Şakayık Sokak N: 29 Nişantaşı

Hair Garage Repair Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!