Gözde Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Ağda, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Makeup Senna
9 1

Küçükçekmece

Makeup Senna

Makyaj
600-800 TL
Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek
212 4 15

Beşiktaş

Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Anka Hair Studio & Make Up
17 11

Bakırköy

Anka Hair Studio & Make Up

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

1989 yılından bu yana bilfiil faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Gözde Kuaför Avcılar mevkiinde bulunuyor. Merkezi konumumuz ve yıllardır eksilmeyip aksine artan hizmet kalitemiz sayesinde İstanbul’un pek çok bölgesinden ziyaret ediliyoruz. Burada her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli 8 kişilik sağlam bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlülük ve samimiyetle müşterilerimizi ağırlıyor, ihtiyaç duydukları hizmeti veriyoruz.

Hem bir kuaför hem de güzellik salonu olarak çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor, kişisel bakım ve güzellik amacıyla pek çok uygulamaya başarıyla imza atıyoruz. Profesyonel ve günlük makyaj, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik perması, solaryum, dövme, protez tırnak, manikür ve pedikür, saç tasarımı, kesim, renklendirme, ombre, ışıltı, röfle, perma ve çok daha fazlasına bünyemizde yer veriyoruz. İşlemlerimizin tamamı kendi uzmanları tarafından özenle ve titizlikle yapılıyor. Salonumuzda hem hijyen hem de sağlık kurallarına çok dikkat ediyor, müşterilerimizi özenle ağırlıyoruz.

Tüm bunlar haricinde özel gün ve kutlamalar için de hanımefendilerin hazırlıklarını salonumuzda yapabiliyoruz. Düğünler, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri gibi tekrarı olmayan önemli organizasyonlarda gelin adaylarıyla birlikte çalışıyoruz. Hayatlarının en mutlu günlerinde sahip oldukları heyecanı paylaşıyor, stresten uzak bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Saç ve makyajlarını; gelinlik modeli, mevsim şartları, düğün mekanı ve konsepti gibi detayları dikkate alarak yapıyoruz.

Saç tasarımında diledikleri bir model varsa aynısını uyguluyor, yoksa da fikirler vererek birlikte kararlaştırıyoruz. Profesyonel makyajda ise en kaliteli markaların ürünlerin kullanıyor, en güncel tekniklerle doğal görünümlü pürüzsüzlükler yaratıyoruz. Gelinle birlikte yakınlarından 20 kişiye daha hizmet verebiliyoruz. Önceden rezervasyonlarda otele veya düğün mekanına da gidebiliyoruz.

Avcılar Gözde Kuaför olarak biz ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Uğur Akkaya

  • Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Beyoğlu Cad. Çetin Sok. 65 Parseller, Avcılar, İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.