Eyüp Özkan

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Ali Gür Profilo Wedding
127 8 26

Şişli

Ali Gür Profilo Wedding

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saçkaran Saç Tasarım
15 5

Fatih

Saçkaran Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Aygün Make-Up
38 2 10

Bağcılar

Aygün Make-Up

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Merhaba ben Eyüp Özkan. İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren bir profesyonelim. Yıllardır bu sektörde yer aldığımdan, her türlü saç modelini ve makyaj stilini hayata geçirebilecek tecrübeye sahip olduğumu belirtelim. Eğer siz de düğün gününüze hayal ettiğiniz şekilde hazırlanacağınız bir kuaför arayışındaysanız, hizmetlerime göz atmadan kararınızı vermeyin!

Hazırlık sürecimiz form üzerinden benimle iletişime geçmeniz ile başlıyor. Aklınızdaki soruları yanıtladıktan sonra hemen bir ön görüşme yapmayı tercih ediyorum. Çünkü tasarlayacağım saç ve makyaj uygulamalarına bu görüşmede belirliyoruz. Düğün hazırlık sürecinde birden fazla detayla ilgilendiğinizi biliyorum. Bu nedenle sizin için uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. İlk olarak düğün konseptinizi ve gelinliğinizin modelini değerlendirip tasarlayacağım saç modeline karar veriyoruz. Daha sonra cilt yapınıza uyan makyaj ürünlerini de belirleyip makyaj stilinizi seçiyoruz. Bu aşamada isterseniz prova hizmetimden de yararlanabiliyorsunuz.

Ön görüşmeyi yaptıktan kısa bir süre sonra düğün günü gelip çatıyor. O değerli günde stresinizi hafifletmek için titiz bir çalışma yürütüyor, işlemleri hızlı bir şekilde bitirip son görünümü almanızı sağlıyorum. Bu arada siz nerede isterseniz oraya gelebileceğimi de belirtmeliyim. Evinizde, düğün mekanınızda veya anlaştığınız bir otelde profesyonel hizmetlerimi sunabiliyorum.

İstanbul gelin saçı tasarımınız ile başladığımız hazırlıklara yüzünüzü nemlendirmekle devam ediyoruz. Göz makyajı ve porselen makyaj gibi aşamalardan sonra saçınızı tamamlıyorum. Duvak ve aksesuarlarınızı da taktıktan sonra artık tamamen hazırsınız. İşlemlerin profesyonelliği kadar kalıcı olması da önemli. Bu nedenle sabitleyici spreylerden yardım aldığımı söylemek isterim.

Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgilenip güvenilir bir hizmet veriyorum. Eğer siz de bu süreçte yanınızda olmamı isterseniz; randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Eyüp Özkan

  • Adres: Bahçelievler/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!