Elist Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Hair Setup Design Studio
40 8

Beylikdüzü

Hair Setup Design Studio

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Gökhan Sevim Hair And Make Up
42 6

Beylikdüzü

Gökhan Sevim Hair And Make Up

Saç ve Makyaj
600-800 TL
By Mass Bayan Kuaförü
43 10

Beylikdüzü

By Mass Bayan Kuaförü

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

2016 yılında başlayan maceramız bugün hala aynı heyecanla ve hevesle devam ediyor. Elist Kuaför olarak işimizi çok severek yapıyoruz ve aynı vizyonu paylaştığımız alanında uzman, tecrübeli ve de işini özenle yapan 4 kişilik bir ekibe sahibiz. Bulunduğumuz konum itibariyle Beyoğlu kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve Hacı Ahmet Mahallesi’nde bulunan salonumuzda ilçenin pek çok yerinden ziyaretçimizi ağırlıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her uygulamaya hakimiz ve salonumuzdaki tüm işlemler kendi uzmanları tarafından titizlikle yapılıyor. Çok yönlü olduğumuz için geniş yelpazede verdiğimiz hizmetler arasında; saç ve türban tasarımı, kesim, renklendirme, boya, keratin bakım, ombre ve sombre, profesyonel ve günlük makyaj, lazer epilasyon, manikür ve pedikür, cilt bakımı da bulunuyor.

Hizmetlerimiz arasında yukarıda saymadığımız önemli bir detay daha var ki yıl içerisinde en çok yaptığımız işlerden bir tanesi olan özel gün hazırlıkları. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel davetler, kutlamalar ve benzeri organizasyonlar için hanımefendilerin saç ve makyajlarını yapıyoruz. Fakat düğünler özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimize elbette ki çok daha büyük bir özenle hizmet ediyoruz. Hayatlarının en önemli günü olduğu için onları anlıyor ve heyecanlarını paylaşıyoruz.

Gelinlerimizin kişisel zevk ve isteklerinden tutun da gelinliklerine, düğün mekanlarına ve varsa konseptlerine kadar pek çok detaya dikkat ediyoruz. Dilediği saç modelini ona yakışacak şekilde yapıyor, gün içerisinde ne olursa olsun bozulmak üzere sabitliyoruz. Aynı zamanda türban tasarımında da en az saçta olduğu kadar tecrübeliyiz ve tesettürlü gelinlerimiz için birbirinden güzel ve farklı modeller tasarlıyoruz. Son olarak makyajda doğal tonlar tercih edip gelinimizin kendi güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.

Beyoğlu en iyi kuaförleri konusunda arayıştaysanız sanıyoruz ki artık sona erdirip rahat bir nefes alabilirsiniz. Elist Kuaför olarak bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Halisa Özdemir

  • Adres: Hacı Ahmet Mah. Beyoğlu/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!