Dilay Çınar Saç Tasarım

E-posta Gönder

0212 963 3076

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Hakkında

Yüksek beğeni sahibi saç tasarımcılarımız ve makyaj artistlerimizle sizi düğün gününüzde kusursuz bir görünümle davetlilerinizin karşısına çıkarıyoruz. Sesini duyurmayı ve güzellik sektörünün en iddialı firmalarından biri olmayı başarmış Dilay Çınar Saç Tasarım farkı ile başrolü üsteleneceğiniz düğününüzde bir yıldız gibi parlayacağınızın garantisini veriyoruz.

Peki Dilay Çınar Saç Tasarım olarak saç tasarımı alanında hangi hizmetleri sunuyoruz?

Günlük rutin işleyişimiz içerisinde saç kesimi, boya, ombre ve sombre, perma, kaynak saç, mikro kaynak, saç stilistliği gibi profesyonel hizmet yelpazemiz ile faaliyet gösterir iken; özel gün ve davetleriniz için de profesyonel makyaj uygulamalarımız ile hizmet verebiliyoruz.

Kadromuzda bulunan saç tasarımcılarımız ve uzman makyaj artistlerimiz sayesinde düğününüzde hayal ettiğinizden daha da güzel görüneceğinizi vadediyoruz. Kullanacağınız saç modeli için danışmanlık hizmeti de veriyor uzman görüşlerimizi belirterek sizin için en uygun saç modeline birlikte karar veriyoruz. Bu aşamada gelinliğiniz ve düğün mekânınızın teması farklı unsurları da göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyoruz. Salaş ve bohem tarzdaki gelinlik modeliniz ve mekân konseptiniz doğal dalgalı açık saç modellerimizi önerirken; salon davetiniz ve yaka ve sırt detaylı gelinliğiniz için ise topuz modellerimizi öneriyoruz.

Makyaj uygulamanızda da yüz hatlarınızı ortaya çıkarmamıza ve doğal güzelliğinizi vurgulamamıza yardımcı olacak teknikleri kullanıyoruz. Makyajınızda kullanılacak tonlara karar verirken ise cilt ve göz renginize uygun seçimleri tercih ediyoruz.

Bayrampaşa’da Dilay Çınar Saç Tasarım ailesi olarak sizi hayatınızın en özel gününe hazırlamak için sabırsızlanıyoruz! Memnuniyetinizi ve taleplerinizin karşılanmasını her şeyin üstünde tuttuğumuz hizmet anlayışımız sayesinde sizi hayallerinize ulaştırmak için salonumuza davetlisiniz. Siz de bizi daha yakından tanımak isterseniz ve verdiğimiz hizmetler için fiyat teklifi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Dilay Çınar

 • Telefon: 0212 963 3076
 • Adres: Yenidoğan Mah. Atışalanı Cad. No:31-33/A Bayrampaşa İstanbul

Dilay Çınar Saç Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!