Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

By Mass Bayan Kuaförü
43 10

Beylikdüzü

By Mass Bayan Kuaförü

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Plato Hair Studio
29

Beşiktaş

Plato Hair Studio

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saç İstanbul
55 2

Sarıyer

Saç İstanbul

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Düğün gününüzde gelin saçınız gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktördür. Bu nedenle biz Ali Mazı İstanbul Saç Kaynak Merkezi olarak düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarımızla mutluluğunuza ortak oluyor, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekip arkadaşlarımızla size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu referanslar ile de kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için daha büyük bir şevkle çalışmaya devam ediyoruz. Alanımızla ilgili eğitimlere katılarak kendimizi geliştiriyor, güzellik alanındaki son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Salonumuzda size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça özenli çalışıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Kaliteli ürünler profesyonel dokunuşlarımızla buluşunca ortaya çıkan sonuçlar kaçınılmaz olarak kusursuz oluyor.

Düğün gününüzde kısa saçlarınız nedeniyle istediğiniz modeli kullanamıyorsanız, düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü biz her anlamda kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız kaynak uygulamalarıyla çok doğal bir görünümle saçlarınızı uzatabiliyoruz. Kaynak uygulamanıza geçmeden önce saçlarınızın rengini, saç kalınlığınızı ve saç yapınızı doğru bir şekilde analiz ederek size en uygun kaynak saç çeşidini tercih ediyoruz. Kaynak uygulamamızdan en iyi sonuçları alabilmek için de oldukça kaliteli ve yıpranmamış saçlarla uygulamanızı yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl ve kusursuz saçlarla mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Ali Mazı Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Ali Mazı

  • Adres: Hürriyet Mah. Atatürk Cad. No: 25/C Bağcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!