Ali Gür Selamiçeşme*

Ali Gür Selamiçeşme
Kendini özel hissetmek isteyen gelinler, damatlar. Güler yüzümüz, pozitif enerjimiz ve genç ekibimizle heyecanınıza ortak olmak istiyoruz.
Birbirinden farklı ve yüzünüze en güzel şekilde yakışacak gelin topuzlarımızı siz değerli müşterilerimizde uygulayarak sizleri memnun etmek için bütün çalışanlarımızla birlikte sabırsızlanıyoruz..
Düğün günleri en özel günler olmaları yani sıra aynı zamanda da heyecanlı ve stresli geçer. Biz gelin ve damatlarımızın yerine tüm detayları düşünüp, bu anları tebessümle hatırlayacakları anılara dönüştürüyoruz. Amacımız gelin ve damatlarımızı salonlarımızdan mutlulukla yeni hayatlarına uğurlamak.
Sektöründe lider Ali Gür Kuaför çatısı altında, çağdaş, enerjik, sürekli kendini yenileyen, gelişime açık ekibimizden, en özel gününüzde, kaliteli, kişiye özel, hijyenik, güvenilir ve konforlu hizmet almak için hepinizi bekliyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Z&M Zeynep & Murat Düğün Tarihi: 30/09/2017

Benim için en özel gündü. O kadar telaşlıydım ki yapım gereği herşeyin mükemmel olması gerekiyordu :) Saç provasına gittiğimde ne anlattıysam eksiksiz uygulandı. Düğün günüm ise ben bile kendimi tanıyamadım. Ekibinizin tamamının ellerine sağlık. Sizleri iyi ki tanıdım. Bu arada eşim de ayrıca teşekkürlerini iletiyor :)

A&H Arzu & Hakan Düğün Tarihi: 16/09/2017

Öncelikle Tüm Gelinlere Tek Tavsiyem Kesinlikle Gelin Saçınızı Ve Makyajınızı Yaptırırken Çok Araştırma Yapın. Düğün Sürecimde Çok Araştırma Yaptım Ve Kararım Ali Gür Selamiçeşme Oldu. İçtenlik Ve Samimiyetleri Tartışılmaz. Verdikleri Hizmet Ise Kusursuz. Bana Bu Güveni Sağladıkları Için Çok Teşekkürler..

A&A Ayca & Ali Düğün Tarihi: 26/08/2017

Oyle Guzel Bir Gundu Ki.. Beni Oyle Guzel Hazirladilar Ki.. Ne Desem, Ne Soylesem Az. Her Birini, Ozellikle Sahin Beye Kocaman Tesekkurler, Iyi Ki Varsiniz. Not: Siddetle Tavsiye Edilir :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ali Gür Selamiçeşme ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ali Gür Selamiçeşme hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap