Mahmut Çiçekli

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Hakkında

Düğün gününüzde nasıl bir görünüme kavuşmak istiyorsunuz? Sade, şık ya da gösterişli bir görünüme bürünmek için kuaför mü arıyorsunuz? O zaman sizi Mahmut Çiçekli Kuaför’e bekliyoruz.

Yılların verdiği tecrübemizle birlikte kabiliyetli personelimizi bir araya getirdik, sizi en iyi şekilde ağırlayabilmek adına da ergonomik oturma alanları tasarladık. Şimdi de düğün grubunuzla birlikte sizi ağırlamak için bekliyoruz.

Nasıl bir görünüm hayal ettiyseniz sizi dinliyor, bu doğrultuda uygulamalar yapıyoruz. Örneğin sade bir görünüme kavuşmak istiyorsanız klasik saç modelleri tercih ediyor, doğal tonlara sahip bir makyaj yapıyoruz. Görünümündeki son kararı siz verseniz de biz yönlendirmeler yapıyor, keyifli bir sohbet eşliğinde dikkat ettiğimiz bazı kriterlerden bahsediyoruz. Örneğin gelinliğin tarzıyla gelin saç ve makyajının uyumlu olması gerektiğini ve böylece eşsiz bir görünüme sahip olabileceğinizi daha önce çalıştığımız gelin adayları inceleyerek gösteriyoruz.

Aynı zamanda düğün mekânı ve mevsimin de büyük bir etkisi olduğundan her gelin adayına söz ediyoruz. Provalarda bu ölçütleri baz alarak model önerileri sunuyoruz. Eğer aklınızda bir model varsa da bize gösteriyorsunuz. Biz de size uygun olarak modeli revize ediyoruz. Makyajın yüz hatlarına uyumlu hale getirdiğimiz gibi model tercihinde de saç tipi ve boyunu dikkate alıyoruz.

Gelin adaylarının o günkü saç ve makyajının yanı sıra nişan, söz ve kına gecesi merasimlerinde de istedikleri uygulamaları yapabiliyoruz. Nasıl bir görünüme kavuşmak istediklerini anlattıkları sürece ilgili personelimiz hemen işe başlıyor. Saç kesimi, ombre, röfle, renklendirme ve saç bakımı konusunda da bizden destek alabiliyorsunuz. Daha birçok fırsat Mahmut Çiçekli Antakya adresinde sizi bekliyor!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve güzel gelinlerimiz arasında yerinizi almak için bu sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üst kısımda yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacak.

İletişim

Mahmut Çiçekli

  • Adres: Saraykent, 75. Yıl Blv. No:67, 31030 Antakya/Hatay

Mahmut Çiçekli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!