Kuaför Ali Cengiz

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Hakkında

Hatay’da saçınız ve makyajınız için profesyonel bir destek almak ve düğününüzde her ayrıntıda kusursuz görünmek isterseniz Ali Cengiz Kuaför Antakya’da hizmetinizde. Profesyonel bir ekiple hayal ettiğiniz gelin olarak çıkacağınız salonumuzda ne gibi imkânlara sahip olacağınızı kısaca anlatmak istiyoruz.

Profesyonel bir ekip ile çalıştığımızı biliyor musunuz? Uzun zamandır bizimle birlikte birçok gelin adayının saçında ve makyajında imzamız olduğunu söyleyelim. Açıldığımız günden beri profesyonel bir hizmeti sağlıyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Ekibimiz ile kapıdan girdiğiniz andan itibaren maksimum ilgiyi gösterecek ve isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılamaya çalışacağız.

Öncelikle saç modelinizi oluşturmak için çalışmalara başlıyoruz. Aklınızda herhangi bir saç modeli varsa bunu sizinle ilgilenen ekibimize anlatıyorsunuz. Ufak sihirli dokunuşlarla saçınızı hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer herhangi bir saç modeli düşünmediyseniz kaygılanmanıza gerek yok. Klasik saç modelinden en yeni trendlere kadar birçok seçeneği beğeninize sunuyor, size en uygun modeli belirliyoruz. Bu modeli belirlerken birçok unsuru göz önünde bulunduruyoruz. Neler mi? Mesela saç yapınızın, yüz hatlarınızın,
gelinliğinizin, duvağınızın saç modelinizle uyumlu olması için doğru bir seçim yapmaya çalışıyoruz.

Saçınızı tamamladıktan makyajınıza geçiyoruz. Makyajınızda da yeni trendlerden faydalanabilir, metalik renklerden ya da daha sade bir makyajdan yana olabilirsiniz.

Saç ve makyajınız dışında genel bir bakım yaptırmak isterseniz de, cilt bakımı, ağda, epilasyon, manikür, pedikür, takma kirpik ve tırnak gibi hizmetleri de bulabileceksiniz. Tamamıyla göz alıcı bir gelin olmak için doğru yerdesiniz.

Hatay’ın Antakya ilçesinde kaliteli bir hizmet almak için Kuaför Ali Cengiz’e bekliyoruz. Bunun için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ali Cengiz

  • Adres: Urgen Pasa Mahallesi 16. sokak murat apt no 14/c Antakya

Kuaför Ali Cengiz Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!