Eslife Güzellik ve Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Hakkında

Uzun yıllardır saç ve makyaj konusunda fark yaratıyor, çeşitli eğitimlerle kendimizi geliştiriyoruz. Hataylılar için Eslife Güzellik ve Kuaför İskenderun adresinde çalışmalarımıza devam ediyor, siz gelin adaylarının hayal ettiği görünümü sunuyoruz. Özverili çalışmalar sonunda sektörde bulunan liderlerden biri olduk, yenilikçi ve kendini geliştirmeyi seven yapımız sayesinde de güç geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. İstekleri gerçekleştirmenin de ötesinde size hayallerinizden bile güzel gelin saç ve makyaj önerilerinde bulunuyoruz.

Düğün öncesinde görüşme yapıyor, gelin saç ve makyajı konusunda sohbet ediyoruz. Gelinlik, düğün mekânı ve konsepti olmak üzere birçok kriteri dikkate alarak modeller belirliyor, provalarda deniyoruz. Düğün günü gelip çattığında herhangi bir problem yaşanmaması için provalarda saç ve makyajınız için bir program çıkarıyor, böylece verimli bir zaman dilimi geçirmenizi sağlıyoruz.

Üstelik eğlenceli bir gün olsun diye de güzellik merkezimizde dostlarınız için özel bir oturma alanımız bulunuyor. Düğün gruplarına da eş zamanlı olarak destek olabiliyoruz. Stresli ve yoğun geçen bu süreci keyifli anlara dönüştürebiliyor, kuaförde eğlenmeye başlamanızı sağlıyoruz. Büyük bir ekibe sahip olduğumuz için arkadaşlarınızı da ekip arkadaşlarımız hazırlamaya başlıyor.

Sürece ilk olarak gelin saçını uygulamak ile başlıyoruz. Gelin saçı öncesinde renklendirme, bakım ve kesim işlemleri isterseniz de yardımcı oluyoruz. Gelin saçında fikir birliği sağladığımız modeli uyguladıktan sonra duvak kullanacaksanız deneyimli arkadaşlarımız onları da saçlarınıza sabitliyor. Dilerseniz de bizim aksesuar seçeneklerimizi inceleyerek harikulade bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Makyaj uygulamalarında ise cilde zarar vermeyen, nefes aldıran kozmetik ürünlerini tercih ediyoruz. Yüz hattı ve cilt tipine uygun makyaj teknikleri kullanıyor, eşsiz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Siz de makyaj artistlerimizin hünerli ellerine kendinizi bırakmak istemez misiniz?

Her konuda deneyim sahibi ekibimiz en güzel görünüme kavuşabilmeniz için hizmet vermeye hazır! Yukarıda bulunan Eslife Güzellik Salonu iletişim formunu doldurarak randevu alabilir, bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Savaş Mahallesi Kanatlı Caddesi Kısmet İşh. Kat 1 No 2 İskenderun, HatayYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!